Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Пн.-Пт.:
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.:
10:00 - 16:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Відгуки

4

Тиждень тому встановила коронки у цій клініці, спочатку думала поставити просто металокерамічні, але потім зважилася все-таки на оксид цирконію. Коронки виглядають природніше, ціна, правда, ой як покусала, але я себе заспокоюю тим, що вони прослужать довше, ніж звичайна металокераміка.

5

Робив тут протезування металокерамікою в середині лютого. Претензій немає, зробили начебто якісно. Клініка нормальна, лікарі адекватні.

5

Учора нарешті стоматолог сказав, що мої ясна здорові, а лікування завершено.

Не думала, що це затягнеться на місяці. Але що сказати, сама винна, що так довго відтягувала з візитом до лікаря. Загалом спасибі, що вилікували мої ясна і позбавили неприємного запаху!

0

Хочу сказати величезне спасибі всьому персоналу клініки, з яким я спілкувалася під час свого лікування. Тебе буквально з порога зустрічають з посмішкою і дарують гарний настрій, який не покидає на протязі всього сеансу. Стоматолог розповідає про процедуру в деталях – ти розумієш, навіщо тобі роблять укол, чистять, обточують зуб і так далі. Це добре відволікає і не напружуєшся від страху. Спасибі вам за створену атмосферу!

5

Перед встановленням зубного протеза мій лікуючий лікар Мирослав Анатолійович пояснив, що і як з матеріалами для коронок, тому я зважився на хороші безметалеві. Звичайно, з першого дня я не зміг звикнути до такої краси, але через місяць уже цілком природно себе почуваю (візуально вони відразу змінили мою посмішку у кращий бік).

5

Запустила зуб настільки, що його вже не відновити, ніяк, тільки видаляти. Стоматолог порадила ставити протез (верхній зуб збоку), інакше нижній зуб, що під ним, буде підніматися вгору. Так і зробили, і за 3 відвідування я вже була з повноцінними зубами. Дуже задоволена роботою стоматолога: ніякого дискомфорту, усі зуби немов рідні.

5

Спасибі вам! Результати перевищили всі очікування. Побільше вам хороших пацієнтів.

5

Дякую за гарний прийом! Я переїхав до Києва з Луганської області і про клініку Healthy Dent дізнався від своїх співробітників, тому відразу скажу, що немає з чим порівнювати якість послуг (у столиці принаймні). Як на мене, все пройшло «на висоті»: за два відвідування мені поставили металокерамічну коронку на зуб. 990 гривень за коронку – це взагалі лояльно, думав, що обійдеться вдвічі дорожче.

0

Дуже приємна атмосфера і ввічливий персонал! Ви працюєте в правильному напрямку, так тримати. 

5

Поставив металокераміку, поки все влаштовує. Керамічні, звичайно, кращі, але з моїм бюджетом довелось обмежитися першими.

Сторінки