Плазмоліфтинг

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Плазмоліфтинг у стоматології

Плазмоліфтинг Київ
Плазмоліфтинг – інноваційна відновлююча процедура. 10 років тому її почали використовувати для відновлення волосся, трохи пізніше – в косметології, для регенерації шкіри та омолодження, а не так давно – у медицині.

Універсальний «еліксир молодості»

У спорті плазмоліфтинг застосовують для швидкого відновлення м'язів атлетів після травм, у хірургії процедура допомагає швам і ранам швидше загоюватися після операцій.

У чому суть плазмоліфтингу у стоматології?

Це унікальна інноваційна процедура, яка застосовується при лікуванні та протезуванні зубів, а також при лікуванні та профілактиці захворювань тканин пародонту (пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу).

Навіть найменша ранка в роті загоюється дуже повільно. Застосування плазмоліфтингу в стоматології допомагає забути про неприємні відчуття максимально швидко.

Суть цієї методики полягає в тому, що у проблемні навколозубні тканини пацієнта вводиться його власна плазма, отримана з крові. Вона стимулює відновлювальні та регенераційні процеси – рани і запалення проходять швидше, а сама навколозубна тканина зміцнюється за рахунок вітамінів, гормонів і факторів росту, що містяться у плазмі.

Унікальні властивості аутоплазми (власної плазми пацієнта)

 1. Запускає регенераційні механізми тканин ротової порожнини;
 2. Сприяє проростанню капілярів і нормалізує приплив крові до ясен;
 3. Нормалізує обмін речовин у клітинах.

За рахунок цього зменшується кровоточивість, загоєння ранок проходить швидше, зуби стають менш хиткими, а неприємний запах з рота зникає.

Як отримують цю плазму?

Плазму отримують з крові пацієнта, яку беруть з вени.

Далі кров поміщається в центрифугу, де на швидкості 4000 об./хв. від крові відділяється плазма.

Після цього отриману рідину вводять у проблемну область при стоматологічному лікуванні.

Аутоплазма:

 • на 100% сприймається організмом;
 • не викликає алергії;
 • дозволяє задіяти в боротьбі з хворобою власні сили організму.

У яких випадках плазмоліфтинг застосовується в Healthy Dent:

Процедура плазмоліфтингу що це
 1. Стоматологічні операції будь-якої складності (видалення зуба, розтин флюсу, кісткова пластика). Введення плазми підвищує імунітет, стимулює активну регенерацію тканини, перешкоджає розвитку запалень після лікування.
 2. Протезування, імплантація. Штучний зуб у результаті швидше зміцнюється, ризик відторгнення зводиться практично до нуля, звикання до нового «мешканця» в роті йде швидше.
 3. Хвороби ясен (пародонтит, пародонтоз, гінгівіт). Ясна завдяки ін'єкціям плазми стають сильнішими, розвиток запалення припиняється.
 4. Карієс. При лікуванні зубів допомагає поліпшити кровообіг сполучної тканини, позбутися неприємного запаху.
 5. Профілактика. Збагачена тромбоцитами плазма – це відновлювальний «коктейль» для ротової порожнини. Регенерація тканин пародонту помітно прискорюється, зуби отримують захист від карієсу і пародонтиту.
Вартість проведення такої процедури дізнавайтесь в розділі ціни. Дізнавайтеся докладніше про плазмоліфтинг на прийомі в наших стоматологів та обирайте інноваційне лікування, яке вже допомогло багатьом пацієнтам у світі.
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Плазмоліфтинг
від 1300
Наші спеціалісти
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.