Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Відгуки

5

Клініка хороша, стоматолог Вадим Миколайович люб'язний і відразу видно – професіонал. До речі, дівчина на ресепшині теж дуже приємна, відразу створюється приємне враження.

0

Учора нарешті стоматолог сказав, що мої ясна здорові, а лікування завершено.

Не думала, що це затягнеться на місяці. Але що сказати, сама винна, що так довго відтягувала з візитом до лікаря. Загалом спасибі, що вилікували мої ясна і позбавили неприємного запаху!

5

Прекрасна клініка з лікуванням на найвищому рівні. Плюс послуга «економ-година» – це взагалі зручно. З моїм плаваючим графіком я і вирватися на лікування серед тижня можу, і знижки отримую.

5

Почали кровоточити ясна. Я і зубну пасту купив для чутливих зубів, але не особливо допомогло. Стоматолог Оксана Петрівна сказала, що це перші ознаки гінгівіту. Провела мені чищення зубів і полівітаміни прописала. Минув лише тиждень, але кровоточивість значно зменшилася, сподіваюся, за повний курс лікування все пройде.

0

Про клініку дізналася від знайомої, яка сюди кілька років час від часу ходить на процедури.

Я дуже задоволена рівнем послуг і сервісу – видно, що тебе тут чекають, а головне – ще й консультують, що робити, щоб візити були якомога рідші, ну, прямо все для пацієнта.

5

Дякую, дуже тут сподобалось.

5

Мені дуже сподобалось у «Хелсідент»: і атмосфера, і лікарі. Особливо сподобалося те, що тепер у мене всі зуби здорові і нічого не болить)) Велике за це спасибі стоматологу Вадиму Миколайовичу, а також за щире і тепле ставлення до клієнта і справжній професіоналізм.

5

Велике спасибі за роботу і ставлення до пацієнтів Оксані Петрівні Поповій. До вас приємно приходити на прийом. Хороші адміністратори.

Також подобаються акційні пропозиції для клієнтів. Бажаю більше постійних клієнтів.

З повагою, Рибалко А.

5

Вперше в Києві знайшов таку клініку, дуже приємний і цікавий підхід до лікування, індивідуальні знижки приємно здивували.