Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Імплантати Ankylos

Що таке імпланти Ankylos?

Це німецькі зубні імплантати, які використовуються для протезування будь-якого зуба. Система дозволяє максимально точно підібрати форму протеза, а строк її служби становить 20–25 років.

Головні вимоги до імплантації – це надійність, висока функціональність, естетичність, короткочасність і безболісність процедури встановлення імплантатів. Усім цим вимогам, безумовно, відповідає одна з найкращих систем імплантатів Ankylos.

Переваги системи імплантації Ankylos

  1. Висока стерильність. Імплантати упаковуються у подвійну скляну стерильну колбу.
  2. TissueCare Connection. Унікальне поєднання імплантату та абатменту, на якому фіксується коронка.
  3. Різноманітність. Можуть застосовуватися в будь-якій частині щелепи, а також служити як для закриття дефекту одного зуба, так і при повній відсутності зубів.
  4. Струменева обробка. Дає можливість більш раннього навантаження на імплантат.

З 1985 року ця система проявляє себе як надійна, стабільна система, що не залежить від точки локалізації (верхня чи нижня щелепа) з дуже хорошими клінічними результатами протягом більше 25 років. Під час установлення імплантату використовується спеціальний інструментарій, який мінімально травмує кісткову тканину. Під час процедури імплантації інструменти охолоджуються, що запобігає некрозу кісткової тканини.

За допомогою спеціальної струменевої обробки в поєднанні з особливим різьбленням, навіть у кістках із слабкою структурою, імплантат «Анкілос» швидко вживлюється і стає стійким, що дозволяє достатньо рано використовувати імплантат за призначенням.

Система TissueCare Conection

Концепція німецької системи імплантатів «Анкілос» відрізняється від інших систем, представлених сьогодні на ринку. Перш за все, це унікальне поєднання імплантату та абатменту, на якому фіксується коронка.

TissueCare Connection переносить межу переходу від імплантату до абатменту ближче до центру імплантату, тим самим оберігаючи абатмент від розхитування і ламання з'єднання.

З'єднання виходить дуже міцним і надійним. Немає мікрощілин між абатментом і імплантатом, куди можуть потрапляти волога і бактерії, викликаючи неприємний запах у порожнині рота. Переконлива за формою і силою концепція з'єднання TissueCare Connection дає повну свободу щодо хірургії та ортопедії.

Імплантати ANKYLOS в Україні

Імплантати «Анкілос» пройшли реєстрацію та отримали сертифікат відповідності на території України.

Система імплантатів Ankylos включає в себе весь сучасний спектр деталей для кожного етапу процесу імплантації. Можна сміливо стверджувати, що система імплантатів Ankylos підійде кожному пацієнту, який імплантує зуби. При цьому імплантація зубів із цією системою буде швидкою та надійною. У нашій клініці ви можете встановити собі одну з найкращих систем імплантатів не тільки в Україні, але й у всьому світі.
Ціни

Імплантація зубів

Консультація імплантолога
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Імпланти Ankylos Німеччина
14 000 грн
Відгуки
5

Це справжня фантастика, імплантація зубів – це для мене справжнє відкриття. Два зуба замінили абсолютно без шкоди іншим – Ankylos дійсно преміум-система. Та й виглядає все дуже натурально. Звичайно, мерседес не буває дешевим, але порівняно з іншими клініками дуже навіть прийнятно за ціною.

5

Спасибі Денису Миколайовичу за, не побоюся цього слова, блискучу роботу! Дуже задоволена результатами.

Статті на цю тему
Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.