Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Відгуки

5

Дуже боялася видалення зуба, але ваш хірург просто майстер, раз – і немає у мене більше хворого зуба, щелепа все ще ниє, але не можна порівняти із зубним болем.

5

Лікування зубів мудрості, скажу я вам, штука не з приємних. Самі по собі вони доставляють пекельний біль, а видаляти їх – мрія мазохіста. Лікар сподобався, впевнено себе вів, не дав навіть пискнути у процесі. Дякую за якісно поріділу нижню щелепу. Зате не болить тепер.

4

Мені в житті видаляли зуби кілька разів. Не можу сказати, що в «Хелсідент» видаляють їх якось по-особливому або що після видалення ясна взагалі не болять, природно болять, але лікар зробив усе як треба – швидко, чисто, ну, і укол хороший був, що язик години 2 взагалі мене слухатися не хотів. 

5

Мені тут видаляли зуб, не боляче, швидко, тільки встиг налаштуватись – і вже все готово. Шкода з переляку забув зуб забрати в колекцію.

5

Прекрасна клініка і хороші фахівці! Окреме спасибі Вадиму Миколайовичу – провів видалення перед протезуванням швидко і майже безболісно (укол тримався години 4).

5

Довелося видаляти зуб вісімку. Швидко зробили знімок, показали все, «як на долоні», розповіли, де які проблеми є і можуть виникнути, порадили, як із цим боротися в домашніх умовах. Дякую за безкоштовну консультацію.) Зуб, до речі, Вадим Миколайович видалив швидко і безболісно. Видно, що лікар найвищого класу.

5

Похід до стоматолога для мене – це жахливо страшно. Завжди чекаю до останнього, перебиваюся знеболюючим. Досиділася до того, що вже двох зубів немає. Видаляти з уколом, звичайно, зовсім не боляче, тільки чуєш, як щось – трісь, трісь і все, тільки з опухлими губами потім півдня ходиш. Денису Миколайовичу спасибі за те, що так нормально мені роз'яснив, що потрібно приходити відразу. Тепер тільки що – відразу до лікаря.

5

Хочу подякувати Павлу Анатолійовичу за безболісне видалення зуба мудрості. Спасибі, думала, що буде набагато страшніше!

5

Я дорослий чоловік, мені 28 років. Я можу, як то кажуть, у палаючу хату ввійти і коня на скаку зупинити. Але ось стоматолог для мене – пекло. Не ходив до нього, напевно, років з 18. Зуби мудрості доводили мене до сказу, зривався на всіх – біль був нестерпний. Ну, і куди діватися, не плоскогубцями ж видирати. Натрапив в інтернеті на цей сайт і записався на прийом до Єфісько. Сподобалися відгуки. Ця людина врятувала мене від дикого болю, за що йому величезне спасибі і море подяки.

5

Довго дочку вмовляв видалити молочний зуб (болів і хитався), і мотузочку до дверей прив'язували – ну ніяк. Звернулися до «Хелсідент» (живемо тут поруч), я не знаю, як стоматолог умовила її, але зуб видалили. Звичайно, з переляку сльози, та ще й бабуся збоку ахала, як тут не заплачеш. Але тепер знаємо, куди йти, якщо дитині потрібно знову буде видаляти зуб.

Сторінки