Дитяча стоматологія

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Дитячий стоматолог

Healthy Dent – дитяча стоматологія в Києві, де лікуватись зовсім не страшно

«Хто яблуко в день з'їдає, той у лікаря не буває» – так говориться в одній англійській приказці. Но, к сожалению это не так. В особенности, что касается здоровья зубов. Поки що не знайдено ту саму цілющу панацею від усіх захворювань ротової порожнини. Нам же залишається тільки краще дбати про її здоров'я. І важливо починати це робити з раннього дитинства. Саме тому в нашій клініці є напрям «Дитяча стоматологія».

Ми проводимо лікування молочних зубів у дітей, разом з батьками привчаємо їх до догляду за ротовою порожниною і показуємо нашим юним пацієнтам, що прийом у дитячого стоматолога – це важливо і зовсім не страшно.

Перший похід до стоматолога – враження на все життя

Одна наша 30-річна пацієнтка розповідала, що досі пам'ятає своє перше відвідування стоматолога, коли їй було 3 чи 4 роки. Спогади не з найприємніших. Після цього кожний похід до стоматолога для неї перетворювався на справжнє випробування навіть у дорослому віці.

Тому ми як ніхто розуміємо, як важливо, щоб за першого і наступних візитів дитині було максимально комфортно у клініці.

Наше головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – і вилікувати, і зробити відвідування стоматолога звичною подією в житті дитини, як, наприклад, похід до перукаря або купання.

Ми намагаємося знайти підхід до кожного малюка, подружитися з ним і тільки потім розпочинаємо лікування.

У нас усе спрямоване на те, щоб залишити приємний слід у пам'яті малюка після того, як він уперше дізнався, що таке дитяча стоматологія, Київ – місто чималеньке. Ми розуміємо, як іноді важко знайти час, для профілактичного огляду. Але це важливо.

Приводьте вашу дитину до нас на перший прийом-огляд якомога раніше

Поки її молочні зуби здорові, лікар тільки огляне ротову порожнину. При цьому малюк сам побачить, що ходити до дитячого стоматолога не страшно. Коли ви прийдете до клініки наступного разу, він уже знатиме, куди його ведуть, і буде знайомий з лікарем.

Маленькі хитрощі для великої справи

Якщо ж на першому візиті потрібно не просто оглянути стан ротової порожнини, але й вилікувати малюка, у нас є різні способи, як знайти підхід до дитини. І ось один з них.

Часто до нас приходять лікуватися всією родиною. Наприклад, тато сів у стоматологічне крісло, дитина це побачила. Потім тато виходить вилікуваним, і тоді малюк за прикладом тата теж погоджується на процедуру.

Ми знаходимо різні способи переконати малюка сідати в крісло і лікуватися без примусу батьків. Для вас це спокійний малюк і ваші здорові нерви, а для нас – звична душевна робота з маленькими пацієнтами.

Чому важливо берегти здоров'я молочних зубів?

За перших проявів карієсу відводьте малюка до дитячого стоматолога.

Моляри людини змінюються двічі – цей факт знають усі. Радіючи такій «подвійній удачі», багато батьків забувають про важливість догляду та лікування молочних молярів своїх дітей. А це може викликати негативні незворотні наслідки. На щастя для батьків, дитяча стоматологія допомагає усунути всі ці неприємні наслідки.

Карієс молочних зубів: чим він страшний – розповідає дитячий стоматолог

Київ, Брюссель або Чикаго – не важливо, де ви проживаєте, адже у ранньому віці наслідки поганого догляду за ротовою порожниною завжди однакові

 1. Найчастіше через вчасно не вилікуваний карієс перші моляри випадають раніше, ніж потрібно. Через це не тільки прикус дитини формується неправильно, але й може порушитися правильне формування щелеп.
 2. Постійні моляри розташовуються під молочними, і карієс може уразити їх ще до того, як вони повністю сформуються. Уже в ранньому віці дитині потрібно буде ставити пломбу на корінний зуб.

Важливо вчасно визначити наявність карієсу і попередити його розвиток. Щоб ротова порожнина вашого малюка була здоровою, приводьте його до нашої клініки.

Термін «молочні зуби »належить батькові медицини Гіппократу – давньогрецький лікар вирішив, що перші моляри сформовано з молока.

Ми з усією ніжністю подбаємо про нього, адже розуміємо, як іноді нелегко, але дуже важливо переконати дитину в необхідності лікування.

Лікування зубів у дітей у Healthy Dent: починаємо з раннього дитинства

З появою всіх або більшої частини молочних молярів дитину вже можна приводити до стоматолога.

Які процедури ми проводимо:

 1. Дитяче професійне чищення
 2. Герметизацію фісур (покриваємо фісури спеціальним герметиком)
 3. Фторування
 4. Лікування карієсу різного ступеня (пломбування)
 5. Лікування каналів при пульпіті та періодонтиті
 6. Видаляємо молочні моляри (коли вони не піддаються лікуванню)

Вирівнювання зубів у дітей

Ідеальною посмішкою від народження можуть похвалитися тільки 10% людей. Якщо ваша дитина не опинилася серед цих щасливчиків, ми все виправимо, адже з будь-якою проблемою простіше впоратись у ранньому віці.

Наша дитяча стоматологія – Київ і приміські райони – завжди рада пацієнтам з будь-яких населених пунктів, проводить виправлення прикусу в дітей за допомогою різних систем.

Для цього використовуємо:

 1. капи;
 2. трейнери;
 3. пластини;
 4. брекети.

Подбайте про красу посмішки вашої дитини від самого дитинства – приходьте до нас на прийом, а далі все зробить наш лікар. Проведе огляд, розробить індивідуальний курс лікування і до переможного кінця контролюватиме процес вирівнювання під час оглядів.

Подбайте про здоров'я вашої дитини від моменту прорізування кожного зуба, приходьте до нас на прийом, і ми зробимо все, щоб посмішка вашого малюка була здоровою.
Дитяча стоматологія
Пломбування одного каналу молочного зуба
від 440
Герметизація фісур зуба
від 660
Пломбування склоіономерним цементом
від 825
Пломбування фотополімерним матеріалом
від 1210 до 1650
Наші спеціалісти
Відгуки
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №14
5

У нас тут є свій дитячий лікар - Людмила Петрівна. Безмежно вдячна за відповідальне відношення до роботи, за вміння знаходити спільну мову с дитиною.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №15
К
Медпортал 103
5

рекомендую эту стоматологию, лечимся тут всей семьей, к детям всегда находят свой подход

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №206
А
5

Быстро нашли подход к трехлетнему сыну - дал залечить кариес на зубе без капризов и криков, не ожидал такого, молодцы.

Процедура рентгенування

Так уже склалося, що похід до стоматолога завжди і для всіх залишається неприємною процедурою. А для дітей – особливо. Страшні, незрозумілі апарати, люди в білому і звук працюючої бормашини – для малюка це кошмар наяву. Іноді у процесі лікування дитини, щоб побачити картину в цілому, призначається рентген зубів. І тут лякаються зовсім не діти, а їх батьки. Колишня слава рентгенографії, як і страх перед стоматологом, міцно закріпилися в їхній пам'яті. «Робити рентген – це небезпечно», – кажуть вони. Ми ж відповідаємо: «Зовсім ні». І зараз розповімо, чому.

Як лікувати стоматит в дітей

У вашого малюка з'явилися виразки за нижньою губою? Не панікуйте, швидше за все, у нього стоматит.