Цирконієві коронки

Що це таке?

Цирконієві коронки на зуби – найкращий варіант протезування на сьогодні. Навіть кераміка програє при порівнянні з протезами з діоксиду цирконію. Ще б пак, адже найсучасніші коронки характеризуються надзвичайною міцністю, а на вигляд протезовані зуби не відрізнити від інших молярів.
коронки з циркорнію

Цирконієві протези – брати-близнюки зубної емалі

В індустрії гігієни порожнини рота стався переворот: з'явилася паста, яка контролює час чищення зубів. Суть така: якщо паста у процесі чищення змінила колір з білого на синій, отже, пройшло дві хвилини, зубам приділили достатньо часу, можна полоскати рот.

Однак як бути, якщо зуб настільки зруйнований, що ніяка зубна паста не допомагає? Вихід з такої ситуації – встановлення коронки. Дедалі частіше пацієнти Healthy Dent роблять вибір на користь протезування цирконієвими коронками.

Цирконій стоматологи називають «білим золотом», настільки вдало цей матеріал підійшов для протезування зубів. За властивостями діоксид цирконію ідентичний зубній емалі, а в головному навіть перевершує зубну тканину: не боїться карієсу, не руйнується від зубного нальоту і каменю.
переваги коронок з цирконію

Головні плюси цирконієвих коронок:

 • не відрізнити від емалі: цирконій – яскраво-білий матеріал, який пропускає сонячне світло, тобто виглядає як здорова зубна емаль;
 • тонкі, але міцні: цирконієві протези тонші, ніж металокерамічні коронки, але міцністю не поступаються металу, реставровані моляри спокійно витримують жувальне навантаження;
 • максимально зберігають зуби: для надійної фіксації протезу стоматолог обточує моляр у 2–3 рази менше, ніж при встановленні металокераміки;
 • не викликають подразнення слизової: коронки з цирконію є гіпоалергенними, ідеально підходять людям з алергією на метал. Справа в тому, що цирконій – це метал, а його діоксид – уже ні;
 • слугують довго: розраховані на 15–20 років використання.

Цирконієва коронка: показання до встановлення

Цирконієві коронки – універсали у протезуванні: застосовуються для усунення різних стоматологічних проблем, будь то потемніла емаль чи імплантація зубів.

У яких ситуаціях цирконієві коронки будуть до речі:

 1. Руйнування зуба на 50% і більше.
 2. Протезування зубів для корекції форми.
 3. Заміна старих протезів.
 4. Виправлення прикусу.
 5. Протезування на імплантатах.
 6. Зміна кольору ясен через металокерамічні або металеві протези.
 7. Протезування мостоподібними конструкціями, якщо відсутні кілька зубів підряд.
 8. Алергія пацієнта на протези з інших матеріалів.

Цирконієві протези

Наша стоматологічна клініка успішно практикує протезування зубів цирконієвими коронками. Якщо потрібно повернути усмішці блиск і красу, записуйтеся на прийом до Healthy Dent. Усього кілька візитів – і серйозні проблеми із зубами залишаться в минулому.

установка протезів із цирконію

Як відбувається процедура протезування в нашій стоматології:

 1. Перший етап – підготовка. Лікар оглядає ротову порожнину і за необхідності лікує зуби та ясна.
 2. Коли ротова порожнина в порядку, можна переходити до наступного етапу. Стоматолог наносить на губи пацієнта пом'якшувальну пасту, а по краях ясен закладає нитку, яка захищає слизову під час маніпуляцій.
 3. Лікар обточує зуб під коронку. Ми використовуємо спеціальні калібровані алмазні насадки, які максимально дбайливо шліфують емаль і дентин. Процедура безболісна, за необхідності застосовується місцева анестезія.
 4. Далі протезист робить силіконові зліпки із зубів і відправляє відбитки до зуботехнічної лабораторії. Пацієнту встановлюються тимчасові коронки з пластмаси. Коронки виготовлені на високоточному фрезувальному обладнанні згідно з комп'ютерною 3D-моделлю. Технологія дає можливість зробити анатомічно правильну коронку зуба, яка ідеально прилягає до дентину.
 5. У наступний візит до стоматології лікар приміряє готові цирконієві протези. Якщо ж коригування не потрібне, фіксує коронки спеціальним медичним цементом. Залежно від кількості протезів встановлення потребує від тридцяти хвилин до трьох годин.
коронки цирконієві
Відразу після встановлення коронки з цирконію повністю готові до «роботи»: можна посміхатися, розмовляти, святкувати цю радісну подію в ресторані.

Як доглядати за цирконієвими коронками

Ніякого спеціального догляду цирконієві коронки не потребують. Звичайні правила гігієни: чистити зуби двічі на день, використовувати лосьйони і зубну нитку. Рекомендуємо застосовувати щітку м'якої або середньої жорсткості, щоб не дряпати емаль і поверхню протеза.

Температурні «гойдалки» є нищівними для матеріалу коронки і зубної емалі.

Уникайте різких перепадів температури, наприклад, пити крижану колу та їсти гарячий бургер.

Цирконієві коронки: ціна ідеальних протезів

Ложка дьогтю в цій бочці цирконієвого меду – ціна протезів. Цирконієві коронки дорожчі за інші види, за вартістю обійшли навіть кераміку. Однак, якщо врахувати строк служби, міцність, естетику і комфортність використання протезів, зрозуміло, що ціна цілком виправдана.

Встановлення коронок із цирконію – це не витрати, а вкладення: інвестиція у красу посмішки і здоров'я зубів. Якщо вважаєте, що цирконієві коронки вам просто необхідні, – запишіться на прийом, підберемо найзручніший для вас час.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
350 грн
Зняття зліпків А силіконовою масою
490 грн
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
1550 грн

НОВИНКА

Цифровий WAX UP
4000 грн

 (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері) 

Коронка на основі оксиду цирконію
6300 грн
Імплантація зубів
Коронка цирконієва на імплант
7000 грн
Наші спеціалісти
Відгуки