Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Цирконієві коронки

Що це таке?

Цирконієві зубні протези - це найкраще, що пропонує сучасна стоматологія. У порівнянні з ними навіть кераміка йде на другий план. Це революційні протези з мінімальним обточуванням.

Наприкінці 2015 року в США з'явилась особлива паста для чищення, яка підсвічує наліт. Вона більш ретельно очищає, а отже, і зберігає здоров'я ротової порожнини. Дуже корисний винахід.

А що робити, якщо зуб вже зруйнувався від карієсу? Лікувального засобу проти цього поки немає. Одне з рішень - протезування.

Якщо здоров'я ваших зубів безповоротно похитнулося

Коли протезування - це єдиний спосіб повернути красу посмішки, то найкращими протезиами для цього, безумовно, є цирконієві коронки.

Вибір стоматологів і пацієнтів Healthy Dent

Незважаючи на невелику товщину, цирконієвий матеріал дуже міцний. Тому для його ідеальної фіксації знімається невеликий шар емалі. Моляр обточується у кілька разів менше в порівнянні з тим, що робить стоматолог при втсановленні металокераміки.

Для встановлення таких протезів потрібне мінімальне обточування. Це особливо важливо при мостовидному протезуванні, коли сусідні здорові моляри теж обточуються для встановлення моста.

Приходьте в клініку Healthy Dent для установки цирконієвого протеза, і наш стоматолог поверне вам здоров'я та красу посмішки всього за кілька прийомів.

Чому цирконієва коронка - вибір все дедалі більшої кількості пацієнтів

 1. Як натуральна емаль. Протез, виконаний з діоксиду цирконію, в точності схожий на натуральну емаль. Ніхто навіть не здогадається, що у вас відсутній один з молярів, адже матеріал навіть на світло реагує природним для емалі чином.

   

 2. Міцність, як у металокераміки. Раніше звання найміцніших протезів заслужено носила металокераміка. Хоч їх естетика поступалася тим же керамічним протезам, виключно їх встановлювали на жувальні моляри. Коли з'явилися цирконієві протези, першість в протезуванні з точки зору міцності перейшло до них
 3. Служать дуже довго. Тут наведемо лише реальні факти. Металокераміка в середньому служить 5-6 років, кераміка 5 років, а протез з цирконію 7-10 років, а іноді й довше. Вибираючи коронки з цирконію, ви вибираєте не просто естетику, а ще й турботу про здоров'я вашої посмішки на роки вперед.
 4. Антиалергенні. Матеріал, з якого роблять такі протези, не викликає алергічних реакцій і відторгнення, як це буває у випадку з металокерамікою. Тому для захисту жувальних молярів цирконієве протезування стане ідеальним рішенням у людей з алергією на сплави металу. У випадках протезування на імплантатах деякі стоматологи використовують діоксид цирконію не тільки в як матеріал для протезу, а й для виготовлення абатменту.

В яких випадках цирконієві протези підійдуть найкраще:

 1. Естетична корекція.
 2. Протезування.
 3. Для протезування та реставрації передніх молярів
 4. Одиночне протезування.
 5. Для виправлення форми і розмірів молярів
 6. При мостовидому протезуванні.
 7. При протезуванні жувальних молярів пацієнтів з алергічними реакціями на металеві сплави.

Цирконієві коронки ціна естетики і міцності

Вартість - це один невеликий недолік цирконієвих протезів. Вона трохи вища, ніж у інших видів, в тому числі й кераміки. Однак, з огляду на їх довгий строк служби, естетику, а головне мінімально необхідне обточування зубів для встановлення - ціна цілком виправданою.

Ви платите за здоров'я і красу вашої посмішки на довгі роки. Коли інші види протезів уже необхідно буде замінювати, протези з діоксиду цирконію слугуватимуть ще роками.

5 кроків до здорової посмішки з цирконієвими протезами в Healthy Dent

 1. Перший прийом. Наш стоматолог оглядає вашу ротову порожнину на наявність карієсу і захворювань ясен. Якщо такі є, їх потрібно вилікувати. Залежно від характеру захворювань проводить лікування протягом декількох наступних прийомів.
 2. Обточка молярів. Коли всі зуби здорові, стоматолог приступає до підготовки до протезування - обточування. Процедура проходить під місцевою анестезією.
 3. Зняття зліпків і тимчасове протезування. Як тільки моляр обточили, лікар робить зліпки для виготовлення майбутніх протезів і відправляє їх у лабораторію. Для вашого комфорту на обточені моляри встановлює тимчасові пластмасові протези.
 4. За допомогою комп'ютерного моделювання цирконієві протези виготовляються. Завдяки особливій технології і властивостям матеріалу протез дуже щільно прилягає до ясен і виглядає дуже натурально.
 5. Після примірювання готові протези фіксуються за допомогою спеціального цементу.
Приходьте до нас в клініку Healthy Dent на протезування і корекцію. Ваша посмішка стане прекрасною, адже цирконій зуби робить ідеально красивими.
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
330 грн
Зняття зліпків А силіконовою масою
470 грн
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
1200 грн

НОВИНКА

Цифровий WAX UP
4000 грн

 (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері) 

Коронка на основі оксиду цирконію
5500 грн
6300 грн
Імплантація зубів
Коронка цирконієва на імплант
6500 грн
Коронка цирконієва на імплант
6900 грн

 гвинтова фіксація

Наши специалисты
Лікар-стоматолог Ірина Поліщук
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, ендодонт, лікар-куратор
Відгуки