Чищення Air Flow

Що таке чищення Air Flow?

Чищення Air Flow - спосіб професійного чищення зубів і ротової порожнини спеціальним повітряно-водним струменем зі спеціальним очищаючим засобом.
Професійне чищення зубів

На рівні з правильним харчуванням, підтягнутою фігурою і здоровою шкірою, білосніжна посмішка стала невід'ємною складовою здорової зовнішності. У всіх цих випадках естетична краса - явище вторинне.

Ви здорові, а значить виглядаєте гарно. І це радує. Красивої посмішки вам допоможе досягти чищення зубів Air Flow. Що це за процедура і чому вона допоможе вам зберегти здоров'я і красу посмішки розповідаємо докладно.

1 година раз на півроку

Чарлз Горді одного разу сказав, що посмішка - недорогий спосіб виглядати краще. І наскільки недорого запитаєте ви? 4 хвилини з ранку і 4 хвилини ввечері - цього часу достатньо, щоб скористатися зубною щіткою, ниткою і ополіскувачем. Це практично все що потрібно, щоб підтримувати здоров'я зубів. Що ж ховається за «практично»? Це похід на процедуру професійного чищення. Healthy Dent рекомендує приходити на чистку Air Flow раз на півроку.

Вплив: що дає чищення Air Flow

Чистка еір флоу
  1. Запобігає появі захворювань ясен. Це ефективний спосіб профілактики пародонтиту і пародонтозу.
  2. Запобігає появі карієсу. В процесі чищення видаляється наліт, який є головною причиною появи карієсу. Навіть в тих місцях, куди щетинки щітки не пробираються.
  3. Освітлює емаль на пару тонів, прибирає наліт курця, пігментацію від кави, вина, соків.
  4. Дозволяє добре очистити брекети, безметалеві протези, імпланти.
  5. Рекомендується перед фторуванням і реставрацією зубів. Це дозволяє прибрати з емалі всі частинки нальоту.

Для деяких наших клієнток чищення зубів Air Flow, як на манікюр - вони записуються на неї перед важливими подіями: весіллям, днем народження, сімейним заходом або поїздкою на курорт.

Ефект: повітряне очищення — просто і безболісно

Турбота про емаль

Очищення проходить просто. Тонка повітряно-водний струмінь в з'єднанні з миючим абразивним порошком впливає на зубну емаль, прибираючи пігменти, що в'їдаються і м'який наліт. Ротова порожнина ретельно очищається, а емаль освітлюється на кілька тонів.

Чистка зубів результат
Турбота про ясна

Також за рахунок точного повітряно-струменевого впливу очищаються ясенні кишені, тим самим попереджаючи захворювання ясен. Відвідування професійного стоматолога і процедури ейр флоу збереже здоров'я ваших ясен. Дихання залишиться свіжим, а що таке кровоточивість ясен ви будете знати тільки з чуток. Вартість чищення Air Flow в нашій клініці дізнавайтеся внизу сторінки або в прайсі.

Чекаємо вас в будні і у вихідні. Ми знаходимося на Печерську і запишемо вас на прийом на найближчий вільний час. Скористайтесь послугою економГодина - приходьте до нас в вільний час, і отримаєте знижку 10% на чищення.

Наші спеціалісти
Відгуки
Видалення зубного нальоту

Зубний наліт відрізняється особливою підступністю.

Якщо свідомо ігнорувати його появу, він повільно, але впевнено перетвориться на зубний камінь. Позбутися якого вже набагато складніше. А далі – привіт карієс.