Брекети Damon

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортодонт

Що таке брекети Damon?

В середині 80–x років XX століття в США лікар–ортодонт Дуайт Деймон зробив революцію в світі ортодонтичних систем. Він розробив безлігатурні брекети. Геніальна конструкція не тільки отримала його ім'я, але і стала синонімом приємного вирівнювання зубного ряду в усьому світі. Чому вони отримали світове визнання? У всьому розбираємося по порядку.
брекети Damon металеві

Чим відрізняються брекети Даймон?

Ця конструкція не потребує лігатур (невеликих кріплень з гуми або металу). Строки лікування, правильне положення зубного ряду залежать від дуги, яка знаходиться в поздовжньому пазі кожного брекета. Дротова дуга переміщається всередині паза, і сила тертя значно знижується між брекетами і дугою. Але при цьому тиск постійно присутній, тому вирівнювання відбувається швидше, а дискомфорт від носіння системи зникає.

Саморегулювальні брекети Damon: чому їх носить більшість людей?

Інноваційна вирівнювальна конструкція змогла вирішити безліч проблем і незручностей, з якими стикався пацієнт при носінні класичних брекетів.

У чому ж полягає «сила інновації»?

Система має пасивно ліговану конструкцію. При використанні будь–яких брекет–систем тертя між дугою і пазом неминуче. За рахунок ретельно продуманої конструкції в брекетах Даймон тертя зменшено в рази.

Можна підібрати брекети, ідеальні за розміром. Перед установленням будь–якої лікувальної конструкції стоматолог підбирає прописи, які максимально збігаються з формою зубів пацієнта. Стоматологічні прописи – це колекція моделей людських зубів.

Компанія Ormco, що випускає брекет–системи Damon, створила найбільшу колекцію стоматологічних прописів. Брекети ідеально ляжуть на зуби навіть атипової форми.

Отже, брекети «Даймон» гарантують своєму власнику:

брекети Damon Clear
  • відсутність дискомфорту при використанні: в перші дні, коли ви тільки звикаєте до ортодонтичної конструкції, незручність доставляють навіть брекети Damon, зате через кілька днів дискомфорт повністю пройде;
  • час корекції прикусу скорочується на 25%: з іншими брекет–системами вирівнювання буде більш тривалим;
  • візити до ортодонта скорочуються в два рази: завдяки саморегулювальній конструкції ви будете приходити на регулювання системи Damon набагато рідше, ніж з класичною моделлю.

Брекет-система Damon ВІД і ДО: класифікація

«Мінімум дискомфорту, максимум естетики» – це про Damon. Компанія Ormco розробила чотири види брекет–систем з поліпшеною естетикою і технологіями вирівнювання. Далі ми розповімо докладніше про кожну з них.

Сапфірові брекети Damon Clear для голлівудської посмішки

Сапфірові брекети виготовляють з полікристалічного оксиду алюмінію. Це унікальний матеріал з безліччю переваг і одним недоліком.

  • він прозорий, тому практично не помітний на зубах (безумовний плюс для тих, хто трепетно ​​ставиться до свого зовнішнього вигляду);
  • йому не страшні барвники, тому через тиждень після встановлення можна знову сміливо насолоджуватись улюбленими напоями: кавою, чаєм, вином.

Брекет–система Damon Clear має тільки один недолік: за міцністю вона трохи поступається металевим брекетам.

Damon 3 і Damon 3MX – нове покоління революційної ортодонтії

damon 3mx і damon q - що краще

Ці дві системи виконані з одного матеріалу: нержавіючої сталі найвищої якості. Про особливості конструкції варто розповісти докладніше:

  • згладжені контури, які мінімізують тертя при носінні – комфорту багато не буває (!);
  • процеси окислення – не проблема, адже нержавіюча сталь абсолютно не чутлива до них.

Damon 3 і Damon 3MX зарекомендували себе як одні з найнадійніших брекет–систем світу. Їх єдиний недолік – зовнішній вигляд, який підійде не кожному пацієнтові.

Брекети Damon Q – інновація в стоматології

брекети Брекети Damon Q

А ось ця ортодонтична конструкція вважається найдосконалішою з усіх існуючих. І це абсолютно заслужено.

Ось що робить Damon Q брекети такими особливими:

  • мініатюрність: ця модель акуратніша і менша всіх своїх попередників;
  • оновлена ​​конструкція SpinTek, яка значно підвищує комфорт при використанні;
  • інноваційна ромбовидна форма конструкції: вона робить цю модель більш зручною в носінні і скорочує строки лікування.

З брекетами «Даймон Клір» можна і на свято!

Завдяки естетичному зовнішньому вигляду, Damon Clear абсолютно не завадять важливим подіям, на яких потрібно виглядати «на всі сто».

Брекети Даймон: ціна

Вартість залежить від обраної вами моделі (Damon 3, 3MX, Сlear або Q) і необхідного попереднього лікування.

Професійний ортодонт клініки Healthy Dent докладно розповість і наочно покаже відмінності між усіма брекет–системами Damon, а також відповість на всі додаткові питання. Чекаємо вас на консультації!
Выполненные работы
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
від 500
Зняття відтисків альгінатною масою
від 350
Зняття відтисків С силіконовою масою
від 450
Активація брекет-системи
від 550
Брекети Damon самолігуючі металеві о/ч
від 17 900
19 700 грн

Акція

Відгуки
J
5

Перед установкой брекетов обошла 3х специалистов, чтобы послушать разные мнения о моем случае и варианты выравнивания. Мне понравилось больше всего в Хелси денте. Почему-то только тут мне предложили дэймон по совершенно адекватной цене. Установили систему, наблюдаем. Снимать через две недели

Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.