Імплантація зубів з максимальною турботою, або 3 причини, чому ми обираємо Nobel Biocare

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Імплантація зубів Nobel Biocare

Пацієнта, який зважився на імплантацію зубів хвилює мільйон питань: чи боляче це, який час займе встановлення, скільки коштує імплант, і головний – чи приживеться він. Знайомо? Нам також.

Як і пацієнтів, фахівців Healthy Dent насамперед хвилює питання остеоінтеграції (приживлюваності). А тому ми використовуємо імплантаційні системи тільки від перевірених виробників, якість яких довів світовий досвід і наш власний.

Бренд Nobel Biocare давно завоював довіру Healthy Dent. І ми розповімо, як.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Авторитетом в імплантології

Компанія Nobel Biocare була заснована ще в 1965 році. На сьогоднішній день її продукція становить 40% світового ринку зубних імплантатів. Тільки уявіть, щороку в світі встановлюють 200 000 імплантів Nobel.

А головне – відсоток приживлюваності Nobel Biocare за 55 років склав 99.3%. Вражає, правда?

nobel implants

Турботою про пацієнта

Імплантація зубів nobel максимально комфортна для пацієнта

  1. Встановлення можливе в один етап. Завдяки кореневидній формі nobel implants можна встановити відразу після видалення зуба. Вам не доведеться додатково відвідувати стоматолога і чекати, поки ясно заживе.
  2. Підходять для різних клінічних випадків. Імпланти nobel показані практично для всіх пацієнтів з повною адентією і недостачею кісткової тканини. З Nobel Biocare остеопластику проводимо тільки в особливо складних випадках.
  3. Процес загоєння прискорюється, завдяки малотравматичній установці і спеціальному покриттю імпланта Ti Unite. Його структура подібна до людської кістки, що гарантує прискорену інтеграцію в кісткову тканину пацієнта і швидкий процес реабілітації.
  4. Виключається алергія, адже імплант виготовлений з титану, який не вступає в реакцію з живими тканинами організму.

Гарантією якості

Виробник подбав про те, щоб клініки і пацієнти отримували тільки оригінальні продукти Nobel Biocare, а не підробки. Для цього кожному імпланту присвоєно реєстраційний номер, що просто не дасть його сфабрикувати.

А ще компанія Nobel Biocare дає довічну гарантію на свої продукти.

І ми впевнені, що від такого «титану» на ринку імплантації – це не порожні слова.

Імплантація зубів nobel

Фахівці Healthy Dent рекомендують Nobel Implants з багатьох причин, головна з яких – це здорові і вдячні посмішки наших пацієнтів!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


 

Автор материала

Буханцов Олександр Олександрович - фото стоматолога
Олександр
Буханцов
Стоматолог-хірург