Імплантація зубів з максимальною турботою, або 3 причини, чому ми обираємо Nobel Biocare

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Імплантація зубів Nobel Biocare

Пацієнта, який зважився на імплантацію зубів хвилює мільйон питань: чи боляче це, який час займе встановлення, скільки коштує імплант, і головний – чи приживеться він. Знайомо? Нам також.

Як і пацієнтів, фахівців Healthy Dent насамперед хвилює питання остеоінтеграції (приживлюваності). А тому ми використовуємо імплантаційні системи тільки від перевірених виробників, якість яких довів світовий досвід і наш власний.

Бренд Nobel Biocare давно завоював довіру Healthy Dent. І ми розповімо, як.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Авторитетом в імплантології

Компанія Nobel Biocare була заснована ще в 1965 році. На сьогоднішній день її продукція становить 40% світового ринку зубних імплантатів. Тільки уявіть, щороку в світі встановлюють 200 000 імплантів Nobel.

А головне – відсоток приживлюваності Nobel Biocare за 55 років склав 99.3%. Вражає, правда?

nobel implants

Турботою про пацієнта

Імплантація зубів nobel максимально комфортна для пацієнта

  1. Встановлення можливе в один етап. Завдяки кореневидній формі nobel implants можна встановити відразу після /uk/uslugy/vydalennya-zubiv. Вам не доведеться додатково відвідувати стоматолога і чекати, поки ясно заживе.
  2. Підходять для різних клінічних випадків. Імпланти nobel показані практично для всіх пацієнтів з повною адентією і недостачею кісткової тканини. З Nobel Biocare остеопластику проводимо тільки в особливо складних випадках.
  3. Процес загоєння прискорюється, завдяки малотравматичній установці і спеціальному покриттю імпланта Ti Unite. Його структура подібна до людської кістки, що гарантує прискорену інтеграцію в кісткову тканину пацієнта і швидкий процес реабілітації.
  4. Виключається алергія, адже імплант виготовлений з титану, який не вступає в реакцію з живими тканинами організму.

Гарантією якості

Виробник подбав про те, щоб клініки і пацієнти отримували тільки оригінальні продукти Nobel Biocare, а не підробки. Для цього кожному імпланту присвоєно реєстраційний номер, що просто не дасть його сфабрикувати.

А ще компанія Nobel Biocare дає довічну гарантію на свої продукти.

І ми впевнені, що від такого «титану» на ринку імплантації – це не порожні слова.

Імплантація зубів nobel

Фахівці Healthy Dent рекомендують Nobel Implants з багатьох причин, головна з яких – це здорові і вдячні посмішки наших пацієнтів!

Із цією статтею також читають:

Види імплантації зубів

Знімне протезування на імплантах

Етапи імплантації зубів

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


 

Відгуки на тему
В
5

Довго наважувався на імплантацію, і вік уже не молодий, відвідав кілька клінік. Зупинився на «Хелсідент» і хірургу Вадимові Миколайовичу, у нього золоті руки. Величезне дякую за 10 нових титанових зубів)

M
0

Це єдина клініка, де мене не «розкручували» на гроші, а навпаки, запропонували, як економно пролікуватися так, щоб усе вилікувати! Дуже вдало і бюджетно поставили ізраїльський імплантат замість втраченого після вагітності зуба.

Статті на тему
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.