Види зубних імплантів, та що рекомендують імплантології Healthy Dent

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант – це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент – зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.

Остання може бути металокерамічною або цирконієвою коронкою. Саме ці два матеріали найчастіше використовуються при імплантації, оскільки зарекомендували себе як найміцніші протези, здатні відслужити пристойний термін без заміни. Це якщо говорити в загальному. Більш докладно розповімо далі.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Які види імплантів існують?

Якщо не копатися в різних технологіях виробництва і суперконструкціях протезів в залежності від бренду, то варто виділити три види імплантів. Вони відрізняються між собою за способом установки і форми.

Основні види імплантів, які використовуються найчастіше:

  • Базальні імпланти. Їх ще можна назвати видовженими імплантами, оскільки вони закріплюються в базальному шарі кісткової тканини щелепи. Не підходять для одиничного протезування (від 3 зубів).
  • Кореневидими. Класичні імпланти, фактично вони займають місце видаленого зуба і закріплюються в губчатому шарі кісткової тканини, як це відбувається з коренем зуба. Підходять для одиничного, множинного і знімного протезування на імплантатах.
  • Міні-імпланти. Структурно нагадують класичні імпланти, але вони тонші і дещо коротші, тому менш інвазивні. Малорезультативні при одиночному протезуванні, оскільки відносно швидко розхитуються. При цьому досить добре себе зарекомендували при знімному протезуванні на імплантатах, коли на них закріплюється знімний протез.

Импланты для зубов разновидности

Коренеподібні імпланти – вибір Healthy Dent

У своїй практиці використовуємо кореневі французькі імплантати Antogyr Axiom, німецькі Ankylos, німецькі ICX-temlantsшвейцарські Straumann і Імпланти Osstem. Ці протези зарекомендували себе як довговічні, надійні системи протезування з високим відсотком приживлення і великим терміном служби (до 25 років).

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
В
5

Довго наважувався на імплантацію, і вік уже не молодий, відвідав кілька клінік. Зупинився на «Хелсідент» і хірургу Вадимові Миколайовичу, у нього золоті руки. Величезне дякую за 10 нових титанових зубів)

В
5

Спасибі Денису Миколайовичу за, не побоюся цього слова, блискучу роботу! Дуже задоволена результатами.

Статті на тему
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.