Відновлення емалі зубів

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Діючий член Асоціації ендодонтів України, спеціалізується на лікуванні кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа (проходження сильно викривлених та вузьких каналів, вилучення зламаних інструментів), художній реставрації зубів, лікуванні пацієнтів в седації.

Стоматологическая клиника в Киеве

Що таке зубна емаль

Емаль – це тверда безбарвна оболонка, яка складається з мінеральних речовин і повністю покриває зуби. Демінералізація емалі призводить спочатку до карієсу, а згодом і до руйнування зуба.

Несподіваний різкий біль, раптова чутливість зубів, крейдоподібні плями, шорстка поверхня – ось основні ознаки проблем з емаллю.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Причини руйнування емалі

Емаль – немов захисний бар'єр навколо зубів. Завдяки її стійкості ми можемо чергувати холодні напої з гарячими, гризти горіхи та їсти солодку або кислу їжу, не кривлячись від різкого болю. Правда, у всього є ліміт. Якщо емаль стоншується, необхідно терміново зайнятись її відновленням. Найчастіше до демінералізації призводять повсякденні «грішки», які дозволяє собі кожен.

  1. Неправильний гігієнічний догляд. Зловживання вибілюючою пастою в гонитві за білосніжною посмішкою або використання занадто жорсткої зубної щітки – ось неповний перелік того, що призводить до механічного пошкодження емалі.
  2. Неправильний режим харчування. Цукерка перед сном, дуже холодна або гаряча їжа одночасно, зловживання кислими продуктами: усе це впливає на кислотно-лужний баланс слини – головного захисника емалі.
  3. Шкідливі звички. Куріння, алкоголь і кофеїнова залежність насамперед б'ють по стану зубів. Власникам шкідливих звичок необхідно стежити за зубами ще ретельніше.

Способи відновлення емалі

Відновлення емалі зубів в Києві

Сучасна стоматологія пропонує кілька ефективних і безболісних способів повернення зубній емалі колишніх сили і блиску.

Стоматологи клініки Healthy Dent склали перелік найкращих варіантів:

  1. фторування: іншими словами – наповнення емалі фтором, у разі її нестачі;
  2. ремінералізація: останнє досягнення медицини – стоматологічна пластина, яка насичена всіма необхідними мінеральними речовинами (іонами кальцію, фосфору, фтору); додатковий плюс – її необхідно застосовувати тільки на ніч;
  3. вініри: встановлюють тільки тоді, коли рідну зубну емаль уже не врятувати; цей метод приховує недоліки і повертає усмішці естетичність, але на стан рідних зубів ніяк не впливає;
  4. імплантація: застосовується у виняткових випадках – коли площа пошкодженої емалі достатньо велика, і рідний зуб замінюється штучним.

Відновлення емалі – справа індивідуальна

Необхідний спосіб лікування може підібрати тільки професійний лікар. Записуйтеся на консультацію, приходьте у клініку Healthy Dent і відновлюйте здоров'я вашої посмішки!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Л
5

Висловлюю особливу подяку Поповій Оксані Петрівні за високий професіоналізм у роботі, у неї просто «золоті» руки. Дуже приємно відвідувати такого лікаря, який так сумлінно виконує свою роботу. Уважна, чуйна лікар, усе пояснить щодо проблем, дасть потрібні рекомендації та поради, щоб у подальшому такі проблеми не виникали. Буду рекомендувати знайомим лікуватись у вашій клініці, де такі професійні лікарі, доброзичливий і чуйний колектив.

Л
2

Привіт! Я із Канади, була на канікулах в Києві.Заболів зуб звернулась в Хелсі Дент. Такої уваги я ще ніде не зустрічала. Адміністратор клас,лікарі супер, та і асистенти кваліфіковані.Подяка всьому колективі. Клініка залишила найкращі враження.

Статті на тему
Коронки з оксиду цирконію: сьогодення і майбутнє стоматологічної реставрації

Перли у 1000 разів міцніші від карбонату кальцію. До такого висновку дійшла команда вчених з університету Нью-Йорка.

Стоматологическая клиника в Киеве

Емаль – це тверда безбарвна оболонка, яка складається з мінеральних речовин і повністю покриває зуби. Демінералізація емалі призводить спочатку до карієсу, а згодом і до руйнування зуба.