Відбілювання системою Beyond: 6 важливих моментів, які необхідно знати перред процедурою

Відбілювання системою Beyond

Як часто можна відбілювати?

Результат відбілювання зубів системою Beyond, як правило, «тримається» до 1–2 років. Звісно, це залежить від того, як ретельно ви стежите за своєю посмішкою і якій їжі віддаєте перевагу.

Підтримувати білизну зубів – це як підтримувати чистоту в будинку після капітального прибирання, – не можна пропускати жодного дня. По-перше, необхідно чистити зуби двічі на день, користуватись ополіскувачем і зубною ниткою, а також ходити на професійне чищення до стоматолога раз на півроку. По-друге, вживати за можливості менше забарвленої їжі: вина, кави, червоних фруктів і т. д.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent










А мої зуби точно стануть світлішими?

Так, на 5–10 тонів. Усе залежить від «початкових умов». Справа в тому, що емаль з жовтим відтінком більше піддається освітленню, ніж сірі зуби. Саме тому до освітлення стоматолог може говорити тільки про приблизний результат процедури. Але він усе одно буде фундаментально очевидний.

Щоб результат був оптимальним, але при цьому емаль залишалася неушкодженою, робимо пацієнтам професійне чищення зубів. Це гарантує, що ефект відбілювання буде рівномірним.

Відбілювання Beyond до і після

Це займе багато часу?

Процедура в цілому займає 30–40 хвилин. У нашій клініці ви можете заздалегідь записатися на неї у зручний для вас час, у тому числі й у вихідні.

 Я курець, освітлить мої зуби ця система?

Наприклад, щоб видалити наліт курця, рекомендуємо чищення зубів Air-Flow перед процедурою. В її процесі стоматолог-гігієніст прибере всі зубні відкладення і наліт, а потім уже перейде безпосередньо до відбілювання Beyond.

Відбілювання зубів системою Beyond

Це шкідливо для емалі?

Щоб вам було простіше розібратися в цьому питанні, розповімо про принцип освітлення, який лежить в основі відбілювання. На емаль ми наносимо спеціальний гель, який під впливом холодного світла блакитного спектру стимулює процеси окислення в дентині.

Таким чином, за рахунок окислення емаль освітлюється. Ніякими абразивними порошками, засобами та інструментами стоматолог не користується, а отже, освітлення проходить у максимально щадному для емалі режимі.

Відбілювання – це дорого?

Дивлячись з чим порівнювати. Це дорожче за професійне VIP-чищення, яке, на відміну від відбілювання, освітлює на 1-2 тони, але трохи дешевше за 1 коронку з оксиду цирконію. Крім того, з відбілюванням ви змінюєте всю посмішку, а не окремий зуб – як за одиночного протезування коронкою. Та й ефект тримається близько двох років, а це вельми пристойно для такого вкладення. Навіть якщо ефект освітлення протримається 1,5 року, то за приголомшливо красиву посмішку ви в довгостроковій перспективі віддасте менше 200 грн на місяць.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом










Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог