Відбілювання системою Beyond: 6 важливих моментів, які необхідно знати перред процедурою

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт

Відбілювання системою Beyond

Як часто можна відбілювати?

Результат відбілювання зубів системою Beyond, як правило, «тримається» до 1–2 років. Звісно, це залежить від того, як ретельно ви стежите за своєю посмішкою і якій їжі віддаєте перевагу.

Підтримувати білизну зубів – це як підтримувати чистоту в будинку після капітального прибирання, – не можна пропускати жодного дня. По-перше, необхідно чистити зуби двічі на день, користуватись ополіскувачем і зубною ниткою, а також ходити на професійне чищення до стоматолога раз на півроку. По-друге, вживати за можливості менше забарвленої їжі: вина, кави, червоних фруктів і т. д.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


А мої зуби точно стануть світлішими?

Так, на 5–10 тонів. Усе залежить від «початкових умов». Справа в тому, що емаль з жовтим відтінком більше піддається освітленню, ніж сірі зуби. Саме тому до освітлення стоматолог може говорити тільки про приблизний результат процедури. Але він усе одно буде фундаментально очевидний.

Щоб результат був оптимальним, але при цьому емаль залишалася неушкодженою, робимо пацієнтам професійне чищення зубів. Це гарантує, що ефект відбілювання буде рівномірним.

Відбілювання Beyond до і після

Це займе багато часу?

Процедура в цілому займає 30–40 хвилин. У нашій клініці ви можете заздалегідь записатися на неї у зручний для вас час, у тому числі й у вихідні.

 Я курець, освітлить мої зуби ця система?

Наприклад, щоб видалити наліт курця, рекомендуємо чищення зубів Air-Flow перед процедурою. В її процесі стоматолог-гігієніст прибере всі зубні відкладення і наліт, а потім уже перейде безпосередньо до відбілювання Beyond.

Відбілювання зубів системою Beyond

Це шкідливо для емалі?

Щоб вам було простіше розібратися в цьому питанні, розповімо про принцип освітлення, який лежить в основі відбілювання. На емаль ми наносимо спеціальний гель, який під впливом холодного світла блакитного спектру стимулює процеси окислення в дентині.

Таким чином, за рахунок окислення емаль освітлюється. Ніякими абразивними порошками, засобами та інструментами стоматолог не користується, а отже, освітлення проходить у максимально щадному для емалі режимі.

Відбілювання – це дорого?

Дивлячись з чим порівнювати. Це дорожче за професійне VIP-чищення, яке, на відміну від відбілювання, освітлює на 1-2 тони, але трохи дешевше за 1 коронку з оксиду цирконію. Крім того, з відбілюванням ви змінюєте всю посмішку, а не окремий зуб – як за одиночного протезування коронкою. Та й ефект тримається близько двох років, а це вельми пристойно для такого вкладення. Навіть якщо ефект освітлення протримається 1,5 року, то за приголомшливо красиву посмішку ви в довгостроковій перспективі віддасте менше 200 грн на місяць.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
4

Делал отбеливание в этой клинике у врача Оксаны Петровны. Все прошло хорошо и безболезненно. Неприятная ситуация возникала при расчёте т.к сумма была выше заявленной на сайте. Какие то там расходники. Уважаемое руководство, за такие понятные услуги , как отбеливание - указывайте окончательную цифру на сайте или укажите возможные отклонение. Разница не большая , 7% в моем случае, но это создаёт дополнительные разногласия, которых можно избежать.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №54
5

На свой День рождения хотела выглядеть на все 100%. И по этому обратилась в данную стоматологическую клинику, куда ранее уже не раз обращалась, чтобы отбелить зубы. Понравилось, как аккуратно и качественно стоматолог отбелил мне зубы. Рекомендую!

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №65
Статті на тему
Від чого залежить колір зубів

А ви знаєте, що білосніжні зуби – це рекламний міф? «Зубні» експерти-стоматологи заявляють: у природі немає ідеально білих зубів. Натуральна емаль – мультихромна і залежить від ступеня мінералізації тканини.

Поверхня зуба здатна пропускати світло, яке, заломлюючись, створює особливий відтінок (від блакитного до жовто-помаранчевого).

відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.