Варіант бюджетного протезування: скільки коштує поставити металокерамічний зуб

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Готова металокерамічна коронка

Лише одиницям вдається зберегти власні зуби до старості.

Факторів, що провокують втрату зуба, дуже багато – від спадковості та послаблюючих емаль продуктів до механічних пошкоджень.

Застрахуватися від усього неможливо, але знайти рішення проблеми – реально.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Сьогодні не тільки люди похилого віку, але й молодь і зірки шоу-бізнесу вдаються до послуги металокерамічного протезування.

І це чудовий вихід:

  • По-перше, металокерамічна коронка виглядає дуже природно. При правильно підібраному відтінку її не відрізниш від натуральних зубів. А ще вона стійка до кольорової їжі.
  • По-друге, металокераміка слугує довше, ніж, наприклад, керамічні коронки. Залежно від сплаву коронка слугує до 5 років і навіть довше. Керамічне покриття не стирається і є стійким до карієсу. А метал забезпечує міцність конструкції.
  • Це відносно бюджетний варіант. Коронки міцні та водночас естетичні. Ви приємно здивуєтеся, дізнавшись, скільки коштує поставити металокерамічний зуб.​

Яка вартість установлення металокерамічного протезу?

Металокерамічна коронка коштує 2000 грн за одиницю, включаючи зняття зліпка, індивідуальне виготовлення коронки і встановлення. Консультацію стоматолога-ортопеда можна отримати безкоштовно, встановивши додаток Healthy Dent. Або за звичайним тарифом – 100 грн

5 показань до протезування металокерамікою:

  • зуб пошкоджений або зруйнований карієсом більш як на 60%;
  • зуб має неправильну форму, і її не виправити іншим способом;
  • відсутність одного або декількох зубів (мостоподібне протезування);
  • зубні тканини сильно стираються;
  • за патологічної рухливості зубів для шинування.

У Healthy Dent ми проводимо детальний огляд порожнини рота, щоб переконатися, чи дійсно коронка вирішить проблему в кожному конкретному випадку.

Акцент на надійність

У нас у клініці діє гарантія до 6 місяців. Досвідчені лікарі використовують висококласну металокераміку і сучасне обладнання для її встановлення.

Крім того, всі процедури, які пов'язані з протезуванням, є безболісними і проводяться у приємній для пацієнта атмосфері.

Якщо ви зважилися прикрасити свої дні життєрадісною посмішкою, не витрачаючи на це ціле багатство і без ризиків для здоров'я, – ласкаво просимо до Healthy Dent!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор