Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Пн.-Пт.:
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.:
10:00 - 16:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Ультразвукове чищення зубів

Ультразвукове чищення зубів

Якщо зуби потемніли – посміхатись якось не хочеться. Доводиться щільніше стискати губи – і ставати схожим на Grumpy Cat.

На щастя, ця проблема легко вирішується. Стоматологи клініки Healthy Dent розповідають про найбільш популярний метод повернути усмішці колишнє сяйво.

Чому може знадобитися чищення

Чому ослаблюється емальНаші зуби дбайливо оточені твердою тканиною, яка називається емаллю. Вона виступає захисним бар'єром між нашими зубами і бактеріями, кислотами, які виникають у ротовій порожнині під час їди. 

Нерегулярний догляд за емаллю рано чи пізно призводить до безлічі проблем. Серед них:

 • демінералізація;
 • пігментація;
 • зубний наліт;;
 • твердий зубний камінь;;
 • карієс.

І, як наслідок, можна втратити зуб – якщо стабільно закривати очі на все перераховане вище.

Через що послаблюється емаль

 • Неправильний гігієнічний догляд. Кожний прийом їжі, напоїв, природний процес виникнення бактерій – усе це порушує лужний баланс ротової порожнини. Відновити його допоможуть полоскання спеціальними стоматологічними розчинами після кожного прийому їжі, чищення зубів і жувальна гумка без цукру. А ось нерегулярне чищення зубів, зловживання відбілювальними пастами, занадто жорстка або застаріла зубна щітка – погані ідеї.
 • Неправильний режим харчування. Емаль на 97% складається з неорганічних речовин. Деякі харчові звички просто «вбивають» її. Наприклад, чергування гарячого і холодного. Але найголовніший ворог здорової усмішки – зловживання кислою їжею. Вкрай не рекомендується.
 • Шкідливі звички. Куріння, алкоголь, кава, чорний чай і кольорові газовані напої також порушують не тільки колір емалі, але і її структуру.

Неправильний гігієнічний доглядНеправильний режим харчуванняШкідливі звички

Ремінералізація (стоматологічна пластина з усіма необхідними мінеральними речовинами) або фторування – два способи відновлення емалі зсередини. Ідеальний варіант, якщо необхідно зміцнити її.

У всіх інших проблемних випадках стоматологи клініки Healthy Dent рекомендують негайно провести професійне чищення зубів.

Ультразвукове чищення зубів: усе, що ви хотіли знати

Ультразвукова чистка зубівУльтразвукове чищення зубів – один з найбільш безпечних і дбайливих способів очищення зубів. Усуває пігментацію, зубний камінь і наліт.

За допомогою звукової хвилі потрібної частоти й амплітуди стоматолог видаляє всі забруднення, а також звільняє пацієнта від бактерій, що скупчилися в ротовій порожнині.

Особливості процедури

 1. Це один з найбільш ефективних і повністю безболісних видів чищення. Допомагає навіть на запущеній стадії зубного каменю.
 2. Ультразвукове чищення зубів не можна вважати відбілюванням. Однак за рахунок очищення поверхні зубів від усього нальоту і поверхневої пігментації зуби стають світлішими на 1-2 тони.
 3. Як правило, очищення ультразвуком застосовується на додаток до профілактичного або пародонтологічного чищення.
 4. Ультразвукове чищення варто робити не частіше, ніж раз на півроку.

Час приводити зуби в порядок

У питаннях здоров'я не варто тягнути до останнього. Записуйтеся на прийом до стоматологічної клініки Healthy Dent – і як профілактику наш стоматолог-гігієніст виконає вам чищення зубів ультразвуком.