Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Сучасні методи лікування зубів: чари та майстерність

Сучасні методи лікування зубів

Хороші новини, друзі! Сучасні методи лікування зубів у більшості своїй не мають нічого спільного з процедурами, які доводилося терпіти пацієнтам будь-якої стоматологічної клініки у ХХ столітті.

Дивно, але абсолютно ринковий метод боротьби за клієнта – прагнення зробити лікування безболісним і комфортним, наскільки це можливо, – дав потужний поштовх до розвитку «безбольової» технології в лікуванні. Тепер не потрібно тиждень ходити з опухлим обличчям після лікування пульпіту або пародонтозу – серйозні процедури здійснюються за один візит. Ось деякі маніпуляції, які доцільно назвати чарами.

Сучасні методи лікування карієсу

Що таке карієс? Це осередкове ураження зубної емалі з подальшою руйнацією всієї твердої поверхні зуба. Розвивається недуг украй повільно, проте часто і цього часу недостатньо, щоб людина, нарешті, з'явилась у стоматологічному кабінеті.

Принцип лікування карієсу простий. Він не змінився за останні 5–6 тис. років – видалення ураженої тканини зуба з подальшим пломбуванням. Однак технологія лікування зубів, на щастя, змінилася.

Невідомо, що доводилося терпіти древнім людям, але абсолютно точно відомо, що для наших сучасників процедура була не з приємних. Звук бормашини буквально відганяв пацієнтів від кабінету лікаря.

Сьогодні процес набагато гуманніший. Часто вдається взагалі обійтися без свердління: щоб видалити змертвілу тканину, застосовують інфільтрацію, озонування, повітряно-абразивну обробку або лазер. Ні вібрацій тобі, ні страшного звукового супроводу: раз-два – і карієсу наче й не було. Але для цього потрібно з'явитися до лікаря.

Лікування пульпіту

Пульпіт – результат запущеного карієсу. Справа може дійти до того, що питання про те, видаляти чи лікувати зуб, може мати однозначну відповідь – видаляти. Але лікар завжди намагається використовувати всі можливості для його збереження..

Лікування зубів в стоматологічній клініці в Києві

Зовсім недавно результатом лікування була зміна кольору емалі – зуб рожевів. Це було пов'язано з використанням певних препаратів. Сучасні способи лікування зубів від пульпіту передбачають застосування таких антисептиків, які ефективно «заспокоюють» пульпу і зберігають колір зуба після її видалення.

Видалення «нерва» та обробка каналів може потребувати місцевого знеболювання. Введення препарату завжди супроводжувалося неприємними відчуттями. Однак сьогодні застосовуються технічні засоби, що дозволяють уникнути дискомфорту. Тому вилікувати пульпіт навіть у гострій фазі можна за один візит до стоматолога. Єдине, що потрібно від пацієнта, – це прийти на прийом.

Періодонтит

Періодонтит – крайній наслідок карієсу. Інфекція проникає глибоко в канали, і це є незворотним, на жаль.

Але навіть у таких запущених випадках лікар героїчно бореться за ваш зуб, особливо якщо йдеться про фронтальну частину. Сучасні засоби – і технічні, і терапевтичні – допоможуть вам витримати ці маніпуляції стоїчно. Процедури ті самі, що і при пульпіті, тільки шансів на збереження зуба менше. Тому не варто доводити ситуацію до критичної.

Лікування передніх зубів має сенс, адже навіть якщо доведеться частково втратити коронкову частину зуба, сучасні засоби реставрації зубів дозволяють відновити «пошарпаний» періодонтитом зуб. Сучасні композитні матеріали допомагають творити чудеса – «каверзи» ніхто не помітить.

Технічні засоби

Перед тим, як вилікувати хворий зуб, проводять ретельну діагностику недуги, яка його вразила. Тепер лікар покладається не тільки на свій досвід та інтуїцію, але й на сучасне діагностичне обладнання провідних світових виробників. Саме тому пацієнту завжди потрібно звертати увагу на оснащеність клініки.

Панорамний знімок зубів

Добре, коли в ній можуть зробити якісну ортопантомограмму (панорамний знімок зубів) і виявити проблеми, про які сам пацієнт, може, і не підозрював. Ортопантомограф допомагає скласти стратегію лікування і стежити за його ходом.

З інших незамінних у сучасній стоматології інструментів виокремлюється лазер. Цей багатофункціональний технічний засіб застосовують і в лікуванні пародонтозу (ясен і навколозубних тканин), і в стерилізації каналів, і в пластиці, і в стоматологічній хірургії. Його використання абсолютно безпечне для здоров'я і значно знижує больовий ефект – після впливу лазера відбувається миттєва коагуляція, а отже – реабілітація протікає швидше.

На наявність лазера у клініці також варто звертати увагу – якщо він є, отже, з високою часткою ймовірності в компанії з технічною базою повний порядок, і їй можна довіряти. Але краще не хворіти і попереджати захворювання. Для цього потрібно лише навідуватися до стоматолога хоча б раз на півроку.

Відгуки на тему
Сергій
5
Відгукується про Лечение зубов
20.03.2014

Уже спрямував двох друзів до вас, і вони залишилися задоволені роботою ваших лікарів. У обох були різні проблеми. В один голос говорять, що їх лікували лікарі за покликанням. І зустрінуть із посмішкою, і вислухають занепокоєння. І працюють без зайвих рухів та зайвих процедур. Коротше, швидко, якісно та ефективно. Я і мої друзі дякуємо ХД!

Євгенія
5
Відгукується про Лечение зубов
13.09.2013

Хочу сказати спасибі за чудове чищення Поповій Оксані Петрівні. Я була в неї на прийомі 13 вересня, робили «Ейр-флоу». Після процедури – абсолютно нові відчуття в роті, немов нові зуби)))

Ще дуже хочу відзначити роботу старшої медсестри Закаблуковської Тетяни Іванівни, яка асистувала при процедурі – такого обережного ставлення я ще не зустрічала ні в одній стоматології Києва – зазвичай слюновідсос прямо таки вгризається в піднебіння і під час лікування доставляє більший дискомфорт, ніж сама процедура, але в «Хелсідент», в її дбайливих руках, я його майже не відчувала – ніде нічого не давило, що для мене особисто було дивно.

Загалом велике щире спасибі обом фахівцям – я дуже задоволена якістю і відчуттями під час і після!

Статті на тему
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періодонтит: симптоми і лікування

Періодонтит є підступним: знають про цю хворобу в основному лише ті, кому довелося «обличчям до обличчя» стикнутися з недугою. Раніше, щоб позбутися болю, потрібно було видаляти зуб. Сучасні методи дозволяють у більшості випадків вилікувати періодонтит і зберегти зуб. Хочете дізнатися, що таке періодонтит, які форми він приймає і як лікують захворювання в наші дні – прочитайте цю статтю.