Що таке хірургічна стоматологія

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Що таке хірургічна стоматологія

«Стоматологія» – страшне слово. А разом із словом «хірургічна» – це дикий жах, здатний змусити панікувати дорослу людини. Проте насправді все не так страшно, як звучить.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Сам собі хірург-стоматолог

Ви «виривали» собі зуби в дитинстві? Практично кожен з нас робив це самостійно. Нам не потрібні були страшні щипці і «сестра, скальпель». Головне – самому розхитати молочний зуб, щоб він виявився в долоньці.

Хірург-стоматолог

У США, як правило, діточок до такого стоматологічному самолікування заманюють зубною феєю, яка за кожний молочний зуб кладе під подушку четвертак. У нашій країні до дітвори і молочних зубів різний підхід: нагадування про подарунок на день народження або про похід до магазину за смакотою творить чудеса. Це все ми до чого?

А до того, що видалення зубів – одна з маніпуляцій, яка належить до хірургічної стоматології. І з нею ми знайомі ще з дитинства.

Що входить до розділу хірургічної стоматології?

  • Видалення зубів, зокрема мудрості.
  • Лікування запальних процесів (періодонтит, флегмони і т. д.).
  • Підготовка ротової порожнини до протезування.
  • Імплантація зубів.
  • Нарощування кісткової тканини.
  • Видалення кісти зуба і резекція верхівки кореня зуба.
  • Операції на тканинах пародонта.
  • Плазмоліфтинг

Такі процедури проводять далеко не в кожній стоматології, на відміну від Healthy Dent.

З історії стоматологіїХХ століття: стоматолог-шоумен із США Пейнлесс Паркер вирішив зробити з хірургічного видалення зубів справжнє шоу.

Його пацієнти у своєму найкращому вбранні піднімалися в кабіну фургона, який був оточений веселим оркестром і танцюристами.

Там вони сідали у крісло і костюмований «доктор Айболить» видаляв їм зуби. Природно, обіцялося, що це не просто безболісно, але ще й неймовірно весело. Насправді пацієнтам було зовсім не весело. Що таке хірургічна стоматологія у всій красі, вони дізналися на власному досвіді. Але це недоліки минулого.

Стерильні умови і кваліфіковані хірурги-стоматологи

У стоматології Healthy Dent, як і в будь-якій професійній сучасній стоматології, такого шоу не відбувається. Хірургічна стоматологія та будь-які маніпуляції на прийомі в лікарів проходять в умовах спокою, ненав'язливого спілкування та стерильності і, звичайно ж, з анестезією. Вам буде спокійно і не боляче.

Класифіковані хірурги-стоматологи

Усі процедури, пов'язані з хірургічним втручанням, проводить сертифікований хірург-стоматолог, починаючи з видалення та закінчуючи кістковою пластикою перед імплантацією.

І наостанок про часті помилкові погляди: будь-який стоматолог може видалити зуб

Іноді буває, що наші пацієнти приходять до свого лікаря – стоматолога-гігієніста – і кажуть, що хочуть імплант або видалити зуб. Але хірургічна стоматологія вимагає особливої кваліфікації та спеціалізації лікаря, тому ми направляємо їх до наших штатних хірургів.

Подбайте про здоров'я ваших зубів, приходьте на прийом у Healthy Dent і не бійтеся страшних на перший звук слів.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом