Що потрібно знати про керамічні вініри

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

керамічні вініри

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


А ось і Джонні!

Керамічні, вони ж порцелянові, вони ж класичні. Вініри з кераміки, як «Сяйво» Стенлі Кубрика, – класика, яку знають і люблять усі. Свого часу в Голлівуді вони викликали справжній фурор, кінозірки першої величини «шикувалися» в чергу до стоматологів, не економлячи на одну з головних VIP-карт на блакитні екрани – запаморочливу здорову усмішку.

Банка з супом КемпбеллЕнді Уорхол одного разу сказав, що люди з гарною посмішкою його просто заворожують, цікаво, що ж їх змушує посміхатися так красиво. Після цього він, мабуть, і зважився намалювати свою знамениту картину «Банки із супом Кемпбелл». Але не будемо відхилятися від теми, повернемося до керамічних вінірів.

Керамічні вініри: що в них такого особливого?

Вони неймовірно гарні. Тонкі фарфорові пластинки з урочистістю посмішки глянцевої моделі прикривають самі страхітливі вади посмішки.

Як вглядають класичні вініриВініри благородно виправляють:

  • Потьмянілий колір зубної емалі. Особливо ефективні, коли ви хочете освітлити посмішку, але результат відбілювання вам не підходить, або через пломби чи з інших причин вам не можна відбілювати зуби.
  • Форму зубів.Наводимо два простих приклади: ви любитель насіння, і через звичку клацати їх передніми зубами у вас з'явилася вм'ятина внизу, або зуб внизу трохи стерся; другий – емаль на ваших зубах має дефекти, опуклості, і це виглядає негарно. У всіх цих випадках вініри прикривають такі недоліки.
  • Положення зубів. Ні, не подумайте, вони не виконують роботу замість брекетів, виправляючи кривизну. Але от із зубними проміжками справляються на ура.

Кажуть, вініри – це дуже дорого?

Скажімо так, недешево. Але є в цьому хитромудрому запитанні кілька вагомих «але».

По-перше, це схоже з роботою ювеліра, який обробляє рідкісний алмаз. Накладки потрібно підібрати за кольором, виготовити під вас, а потім також обережно закріпити, щоб посмішка виглядала натурально, а вініри трималися міцно і довго.

По-друге, побачивши вартість одного вініра, деякі наші клієнти поспішають швидко піти з розділу вартості послуг. Порахувавши пристойну суму за всі 32 зуба, дехто вирішує, що це їм не по кишені. Але не все так страшно, як вони собі намалювали в голові.

Керамічні вініри до і після

Вініри можна не встановлювати на всі зуби – тільки в зоні посмішки: десять зубів верхнього зубного ряду і вісім зубів нижнього. А це практично половина від надуманої суми.

Природно, це задоволення не з найдешевших. Але результат, який ви отримаєте, не зрівняється ні з яким відбілюванням (ну хіба у вас від природи посмішка неймовірної краси).

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом