Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Запись на прием в горячий час
знижка -20%
3
1
Время приема
2
Озонування зубів

Як не старайся, а зубною щіткою повністю вичистити рот не вийде. Навіть після найретельнішого чищення на зубах і яснах залишається до 30% бактерій. А там, де оселилися мікроби, незабаром чекай на карієс. Як же зробити зуби стерильними і захистити їх від карієсу? Допоможе нова стоматологічна послуга – озонування.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Як це працює

О3 – формула ізотопу озону. Ізотоп нестабільний і легко розпадається на три окремих атоми кисню. Кисень не просто безпечний, а життєво необхідний для людини. А ось для бактерій він є токсичним: у насиченому кисневому середовищі мікроби гинуть за секунди.

Ця особливість стала в нагоді у стоматології: за допомогою озону стерилізують медичні інструменти. Проте не так давно виявили, що зуби теж дезінфікуються таким способом: після озонування ротова порожнина очищується на 99%.

Озонування зубів у дітей: плюси процедури

Карієс – головний ворог дитячих зубів, які є особливо уразливими до інфекції, адже емаль ще тільки формується. Озонування молочних зубів – вихід із ситуації, коли потрібно швидко, ефективно і, що важливо, безболісно позбутися мікробів у ротовій порожнині.

У чому головні переваги озонування:

  • процедура безболісна: ніякого свердління, уколів, навпаки, вплив озоном на вогнище запалення навіть знеболює;
  • швидкість: обробка одного зуба триває 30–60 секунд;
  • безпека: безконтактний вплив на зуби, не травмується слизова;
  • стерилізація: тверді тканини зуба знезаражуються на глибину до 2 мм.

Озонування дітям

На кисень не буває алергії, у методу немає протипоказань, тому озонування зубів підходить для всіх дітей.

Відгуки пацієнтів клініки Healthy Dent показують, що, вибираючи між озонуванням і срібленням дитячих зубів, батьки сьогодні віддають перевагу першому методу. Не дивно, адже емаль зберігає природний білий колір, на відміну від процедури сріблення, після якої зуби чорніють.

Не тільки дітям: кому підійде озонування

Озонування зубів є затребуваним не тільки юними пацієнтами. Для дорослих цей метод знезараження ротової порожнини теж чудово підходить.

Обробка зубів і слизової озоном застосовується:

  • при лікуванні карієсу: на стадії білої плями можна обійтися без свердління;
  • для лікування інфекційних і грибкових захворювань ротової порожнини: стоматитів тощо;
  • при прорізуванні зубів: молочних, постійних, зубів мудрості;
  • для лікування захворювань пародонту: пародонтиту, пародонтозу, гінгівіту;
  • при гіперчутливості зубів: сприйнятливість емалі знижується.

Як обробляють зуби озоном

Озонування зубів – новітня технологія, але для пацієнта процедура виглядає просто. Спочатку стоматолог обробляє зуб антисептиком, потім надягає на коронку силіконовий ковпачок. З-під накладки відкачується повітря, і зона впливу заповнюється озоном. Обробка озоном триває 20–30 секунд.

Після цього поверхню зуба покривають розчином для зміцнення емалі. Витрати часу в цілому такі: 1 зуб – 1 хвилина.

Озонування зубів

Озонування – швидкий і дієвий спосіб дезінфекції зубів перед лікуванням.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
В
5

Дякую велике стоматологу Наталії Олександрівні за прекрасну роботу і чуйність! Нам би побільше таких фахівців, і тоді ніхто не боявся б стоматологів)) Рекомендую цього лікаря!

В
5

Отреставрировали 3 зуба. Понравилось, что четко дали понять где можно сэкономить, а где не стоит. Остался доволен этой клиникой. Смело могу рекомендовать.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №129
Статті на тему
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періодонтит: симптоми і лікування

Періодонтит є підступним: знають про цю хворобу в основному лише ті, кому довелося «обличчям до обличчя» стикнутися з недугою. Раніше, щоб позбутися болю, потрібно було видаляти зуб. Сучасні методи дозволяють у більшості випадків вилікувати періодонтит і зберегти зуб. Хочете дізнатися, що таке періодонтит, які форми він приймає і як лікують захворювання в наші дні – прочитайте цю статтю.