Озонування зубів: дезінфекція за хвилину

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Озонування зубів

Як не старайся, а зубною щіткою повністю вичистити рот не вийде. Чим хороша електрична зубна щітка? Навіть після найретельнішого чищення на зубах і яснах залишається до 30% бактерій. А там, де оселилися мікроби, незабаром чекай на карієс. Як же зробити зуби стерильними і захистити їх від карієсу? Допоможе нова стоматологічна послуга – озонування.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Як це працює

О3 – формула ізотопу озону. Ізотоп нестабільний і легко розпадається на три окремих атоми кисню. Кисень не просто безпечний, а життєво необхідний для людини. А ось для бактерій він є токсичним: у насиченому кисневому середовищі мікроби гинуть за секунди.

Ця особливість стала в нагоді у стоматології: за допомогою озону стерилізують медичні інструменти. Проте не так давно виявили, що зуби теж дезінфікуються таким способом: після озонування ротова порожнина очищується на 99%.

Озонування зубів у дітей: плюси процедури

Карієс – головний ворог дитячих зубів, які є особливо уразливими до інфекції, адже емаль ще тільки формується. Озонування молочних зубів – вихід із ситуації, коли потрібно швидко, ефективно і, що важливо, безболісно позбутися мікробів у ротовій порожнині.

У чому головні переваги озонування:

  • процедура безболісна: ніякого свердління, уколів, навпаки, вплив озоном на вогнище запалення навіть знеболює;
  • швидкість: обробка одного зуба триває 30–60 секунд;
  • безпека: безконтактний вплив на зуби, не травмується слизова;
  • стерилізація: тверді тканини зуба знезаражуються на глибину до 2 мм.

Озонування дітям

На кисень не буває алергії, у методу немає протипоказань, тому озонування зубів підходить для всіх дітей.

Відгуки пацієнтів клініки Healthy Dent показують, що, вибираючи між озонуванням і срібленням дитячих зубів, батьки сьогодні віддають перевагу першому методу. Не дивно, адже емаль зберігає природний білий колір, на відміну від процедури сріблення, після якої зуби чорніють.

Не тільки дітям: кому підійде озонування

Озонування зубів є затребуваним не тільки юними пацієнтами. Для дорослих цей метод знезараження ротової порожнини теж чудово підходить.

Обробка зубів і слизової озоном застосовується:

  • при лікуванні карієсу: на стадії білої плями можна обійтися без свердління;
  • для лікування інфекційних і грибкових захворювань ротової порожнини: стоматитів тощо;
  • при прорізуванні зубів: молочних, постійних, зубів мудрості;
  • для лікування захворювань пародонту: пародонтиту, пародонтозу, гінгівіту;
  • при гіперчутливості зубів: сприйнятливість емалі знижується.

Як обробляють зуби озоном

Озонування зубів – новітня технологія, але для пацієнта процедура виглядає просто. Спочатку стоматолог обробляє зуб антисептиком, потім надягає на коронку силіконовий ковпачок. З-під накладки відкачується повітря, і зона впливу заповнюється озоном. Обробка озоном триває 20–30 секунд.

Після цього поверхню зуба покривають розчином для зміцнення емалі. Витрати часу в цілому такі: 1 зуб – 1 хвилина.

Озонування зубів

Озонування – швидкий і дієвий спосіб дезінфекції зубів перед лікуванням.

Із цією статтею також читають:

Чим корисне фторування зубів

Лікуванні карієсу

Лікування захворювань пародонту

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №122
4

Обращалась в эту клинику с острой болью, пришла сюда так как живу недалhttps://goo.gl/maps/cNDcAA3T3t2MKorSAеко. Общее впечатление положительное, лечение провели качественно, быстро и безболезненно. Персонал приятный, цены адекватные, мне понравилось.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №123
5

Ходила прошлым летом в эту стоматологию. Дотянула с зубом до последнего, когда уже в отпуск пора было ехать. Раньше никак не выходило выделить время на врача, на работе был завал. Пришлось за неделю до отпуска искать стоматолога. Коллега посоветовала эту клинику, она там пару раз делала зубы, сказала что неплохо. Я позвонила, записалась. Не помню на сколько меня записали, но помню что ждала в приемной минут 10 наверное. Благо, зуб не так сильно болел после обезболивающего, смогла вытерпеть ожидание. Сама обработка и пломбирование заняли сравнительно мало, наверное минут 40. В общем, если считать время пока дойдешь от метро до клиники в развалочку и что-то там еще - где-то час нужен. Но делают качественно, отдохнула не вспоминая о зубе.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №50
Статті на тему
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періодонтит: симптоми і лікування

Періодонтит є підступним: знають про цю хворобу в основному лише ті, кому довелося «обличчям до обличчя» стикнутися з недугою. Раніше, щоб позбутися болю, потрібно було видаляти зуб. Сучасні методи дозволяють у більшості випадків вилікувати періодонтит і зберегти зуб. Хочете дізнатися, що таке періодонтит, які форми він приймає і як лікують захворювання в наші дні – прочитайте цю статтю.