Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Методи реставрації зубів: ідеальна посмішка – це реальність

Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Відчуй себе зіркою: плюси реставрації

Кожен хоче мати красиві зуби, при цьому бажано провести у кріслі стоматолога якомога менше часу. Художня реставрація зубів приваблює своїми перевагами дедалі більше сучасних людей:

  • зубам повертають природну красу і блиск (найчастіше посмішка стає навіть привабливішою, ніж раніше);
  • безпечна методика, що не зачіпає сусідніх зубів;
  • швидке відновлення дефектного зуба; найчастіше достатньо 1-2 візитів до стоматолога;
  • можливість подальшого коригування реставрованих зубів за необхідності;
  • відновлення жувальної функції; навіть передніми зубами можна кусати (в розумних межах) одразу після закінчення процедури.

Пряме відновлення: як наростити зуб за півгодини

Особливою популярністю користується прямий метод реставрації зубів, за якого всі маніпуляції відбуваються в роті пацієнта. Дантист виправляє дефекти за допомогою композитних матеріалів. За одне відвідування можна відновити до 6 зубів. Уся процедура займе від 15 хвилин до години. Найпопулярніші композити – фотополімери. З новинок відзначимо геліокомпозити – володіють світлопроникністю (природною властивістю натуральної емалі). Нанокомпозити з ефектом «хамелеона» набувають оптичних особливостей природної зубної тканини. Таким способом можна усунути невеликі проблеми зубів: відколи, щербинки.

Види реставрації зубів

Непряма реставрація

Цей варіант відновлення зубів передбачає виготовлення протезів, тому вимагає декількох візитів до стоматологічної клініки.

Види зубних протезів, які застосовуються при непрямій реставрації:

  • зубні вкладки;
  • коронки;
  • імпланти;
  • вініри

Що таке зубні вкладки? Сучасна знахідка – фрагменти зубів, які встановлюються тільки у зруйнованій частині. Спосіб незамінний, коли потрібно врятувати зуб, а звичайну пломбу поставити неможливо. Виготовляються з різних матеріалів: сплавів металів, композитних матеріалів. Найбільш затребуваними є керамічні вкладки – подібні до натуральних зубів, тому використовуються навіть у «зоні посмішки».

Установлення коронок використовується у стоматології вже декілька десятиліть. Метод рекомендується для дуже зруйнованих зубів, коли пломбам і вкладкам уже немає на чому триматися. На верхню частину встановлюється керамічний або металокерамічний протез – коронка. У результаті повністю відновлюється жувальна функція зуба, який виглядає природно серед «сусідів».

Імпланти – це протези, які імплантуються в кісткову тканину щелепи й успішно замінюють відсутні «рідні» зуби. Імплантація – найскладніший вид естетичної стоматології, вимагає високого професіоналізму лікаря-хірурга та ортодонта.

Про те, що таке вініри, розповімо окремо – цей напрям заслуговує на особливу увагу.

Що таке вініри?

Компоніри (вініри, люмініри) – найтонші мікропластинки, які прикріплюються до зовнішньої поверхні передніх зубів. Виготовляються накладки з особливого полімерного матеріалу, що володіє високою міцністю. Завдяки мінімальній товщині (всього 0,1–0,3 мм) можна обійтися найделікатнішим обточуванням зуба. У результаті виходить посмішка без вад: сліпуча і розкішна. Ще зовсім недавно вініри могли дозволити собі лише всесвітньо відомі знаменитості, нині пластинки-пелюстки пропонують усі великі клініки і ми в тому числі.

Естетична стоматологія в наші дні творить чудеса, і тепер ви знаєте, як це відбувається. Керамічні вкладки, імпланти, коронки, вініри – ефективних способів повернути красу усмішці немало. Хочете, щоб ваші зуби виглядали чудово, – скористайтесь одним з методів художньої реставрації!

Відгуки на тему
Аліна
5
Відгукується про Реставрация зубов
01.07.2014

Як завжди відтягувала, відтягувала, що вже потрібно не просто карієс лікувати, а пів зуба реставрувати. Добре, що є «Хелсідент», де відновлюють найзанедбані зуби. Стоматолог сказав, що ще трохи і відновлювати було б нічого. Дуже вдячна, що допомагаєте таким «любителям відтягувати на потім», як я.

Марія
0
Відгукується про Реставрация зубов
10.03.2015

Дуже задоволена клінікою, а головне – ціни не змінилися за рік.

Статті на тему
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.