Magic Smile – чарівна посмішка без турбот

Magic Smile відбілювання

Пам'ятаєте випадок з серіалу «Друзі», коли Росс вирішив відбілити зуби перед побаченням, розраховуючи вразити свою дівчину? :)

Напевно, кожен з нас потрапляв у подібну ситуацію. І мова не про бажання сподобатись конкретній людині, а про те, як білосніжна посмішка здатна подарувати нам впевненість в собі. На ділових переговорах, публічних виступах і урочистих подіях – додаткова впевненість не завадить нам в будь-якій ситуації.

Але не рекомендуємо наслідувати приклад горе-красеня Роса і цілодобово тримати на зубах відбілюючий гель. Ефект «фосфорних» зубів вам точно ні до чого :)

відбілювання зубів

Жарт звичайно серіальний, але деякі історії пацієнтів про те, як вони самостійно відбілювали зуби, лякають навіть наших найдосвідченіших лікарів.

Замість неефективних і часто небезпечних засобів ми рекомендуємо професійне відбілювання.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent

Відбілювання Magic Smile – як за помахом чарівної палички

Фотовідбілювання – це комфортна і швидка процедура для всіх, хто бажає мати сяючу усмішку. Уявіть – ваші зуби стануть світліші на 8-13 тонів!

Сам процес абсолютно безболісний і займає всього півтори години.

Система відбілювання зубів Magic Smile не тільки ефективна, але і безпечна. Magic Smile гель не містить агресивного перекису водню. Зуби відбілюються м'яко і без печіння завдяки пероксиду карбаміду. Цей компонент – одна з форм перекису водню, але з більш делікатною і плавною дією.

Головний секрет системи Magic Smile – це відбілювання зубів світлодіодною лампою.

фото відбілювання Magic Smile

Холодне діодне світло, завдяки якому відбувається реакція і освітлення зубів, абсолютно безпечне. Воно повністю виключає опіки і перегрівання зубної емалі, не створює дискомфорту.

Так, ви швидко і без ризиків отримуєте неймовірну посмішку!

Якщо у вас встановлені коронки, пломби, вкладки, то на них не подіють ніякі системи вибілювання зубів. Можливо, всі елементи протезування частково або повністю доведеться замінити. Порадьтеся про це з нашим стоматологом на прийомі.

Збережіть диво надовго

Відбілюючі системи для зубів Magic Smile дають довгостроковий ефект, але якщо хочете зберегти білизну зубів максимально довго, дотримуйтесь наших рекомендацій.

  1. Протягом перших трьох днів виключіть з раціону фарбувальні напої та їжу.
  2. Обов'язково регулярно чистіть зуби – вранці та ввечері.
  3. Не забувайте про професійне чищення у стоматолога раз на півроку.

Якщо ви хочете отримати білосніжну усмішку без ризику – приходьте в Healthy Dent на процедуру відбілювання Magic Smile.

Відбілювання зубів Magic Smile

Ми не чарівники, хіба що трішки :)

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом

Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог