Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога

Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів.

Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Достатньо просто не почистити зуби

Пародонтит - лікування лазеромЯкщо трохи запустити гігієну ротової порожнини, то першими страждають саме ясна. Зубний наліт осідає біля основи зубів, і бактерії починають упевнено уражати емаль,а заодно і м'які тканини. З'являються почервоніння і больові відчуття в області ясен – так про себе, не церемонячись, повідомляє гінгівіт.

А якщо його не лікувати, то з часом він переростає в пародонтит. А якщо ще затягнути, то останнє захворювання набуває хронічного характеру. В цьому випадку його не можна вилікувати звичайними полосканнями.

І тоді стоматологам залишається тільки використовувати «важку підмогу» в лікуванні хвороб, яка явно перевершує ополіскування за ефективністю. Так, далі йтиметься про лазери. У нашій клініці для лікування захворювань ясен використовуємо лазер Picasso. Отже, розповімо про поширення пародонтиту в глобальному масштабі і про те, як відбувається його лікування лазером Picasso та чому воно ефективне.

6 фактів про пародонтит і його лікування лазером Picasso

1. Головна причина пародонтиту – бактерії, які скупчуються біля ясен при нерегулярній гігієні ротової порожнини.

2. Пародонтит – хвороба людей середнього віку. Він може виникнути раніше або пізніше, але найчастіше захворювання у важкій формі зустрічається в 35–44 роки. А саме – у кожної 15–20-ї людини зі 100.

3. Це захворювання ясен може стати причиною втрати зубів. Поступово з прогресуванням хвороби структура альвеолярних відростків (які утримують зуб) порушується, що за бездіяльності призводить до випадання зуба.

4. Лазер PICASSO за рахунок діодного випромінювання м'яко впливає на тканини, усуває бактерії та дезінфікує ротову порожнину.

5. За рахунок світлової дії він проникає глибоко в пародонтальні кишені й комплексно видаляє головну причину хвороби – бактерії.

6. Лазер використовується не тільки для лікування і профілактики захворювань ясен, але й для хірургічного лікування захворювань ротової порожнини – процедури проходять без крові.

У 97% випадків лазер застосовується без анестезії – пацієнтові наносять тільки знеболюючий гель, а процес загоєння і реабілітації відбувається набагато швидше, ніж при класичному втручанні. Детальніше про можливості лікування пародонтиту лазером та інші захворювання читайте на сторінці послуги.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Ф
5

Почали кровоточити ясна. Я і зубну пасту купив для чутливих зубів, але не особливо допомогло. Стоматолог Оксана Петрівна сказала, що це перші ознаки гінгівіту. Провела мені чищення зубів і полівітаміни прописала. Минув лише тиждень, але кровоточивість значно зменшилася, сподіваюся, за повний курс лікування все пройде.

О
5

Прекрасна клініка з лікуванням на найвищому рівні. Плюс послуга «економ-година» – це взагалі зручно. З моїм плаваючим графіком я і вирватися на лікування серед тижня можу, і знижки отримую.

Статті на тему
Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога

Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?