Композитні вініри і вкладки

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Композитні вініри і вкладки

Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.

Одними з таких способів отримати білосніжні зуби є композитні вініри і вкладки.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Вініри в Києві на печерську

Час розібратися, що таке вінірінг, коли він необхідний, яким буває, і чим він кращий від інших методів реставрації зубів. Поїхали!

Що таке вініри, і навіщо їх встановлювати

Вініри – це тонкі керамічні пластини, призначені для встановлення на передні зуби.

Установка вінірів относится к косметической стоматологии. Установлення вінірів відносять до косметичної стоматології. Особливість вінірів полягає в тому, що вони призначені для здорових зубів: тобто без карієсу, пародонтозу, кіст та інших хвороб.

Вініри – це швидкий і безболісний спосіб отримати посмішку мрії.

Отже, в яких випадках рекомендується вінірінг?

Якщо ви хочете:

  • змінити форму зуба;
  • скоригувати положення зуба (проміжки між зубами);
  • змінити колір зуба;
  • відновити зуб (наприклад, через стирання, відкол або наявність застарілих пломб).

Вінірінг буває двох видів: прямий і непрямий.

Прямий (він же – терапевтичний):передбачає використання композитних матеріалів, з яких буде створено світлові пломби. Уся процедура може бути проведена за один прийом у стоматолога.

Непрямий (він же – ортопедичний):– це встановлення кераміки. У такому випадку знадобляться кілька візитів до стоматолога і більш ретельна підготовка зубів.

Установлення вінірів

Композитні вініри

Хоча це словосполучення звучить трохи загрозливо, «не такий страшний вовк, як його малюють». У випадку з терапевтичним вінірінгом усе просто – процедура займає одне відвідування стоматолога. У рідкісних випадках – два.

Але якщо вам більше до душі ортопедичний вінірінг, то тут потрібно буде повозитись. У такому випадку все проходитиме в кілька етапів, і потребуватиме регулярного відвідування клініки. Розповідаємо детально про кожний з них:

  • Перший етап: консультативний. Ви вибираєте майбутній колір і форму вінірів. Якщо зуби повністю готові до встановлення, на наступному прийомі можна відразу переходити до вінірінгу. Якщо ні, дантист призначає додаткове лікування (усуває карієс, робить професійне чищення).
  • Другий етап: підготовчий. З вашої щелепи знімають зліпок. Це необхідно для виготовлення вінірів. Утворені зліпки згодом модернізуватимуться: з них будуть створювати пластину посмішки вашої мрії.
  • Третій етап: час примірювання! Результат праці найкращих техніків-стоматологів одягають поверх ваших зубів, фіксуючи міцним бондінговим розчином.

Готово, ви чудові!

Догляд за вінірами

У цьому плані ніяких сюрпризів не буде: вініри – органічне продовження ваших натуральних зубів, тому щоденне чищення зубною щіткою і регулярне очищення флосом – ось і все, що необхідно.

Єдина рекомендація: професійне стоматологічне чищення приблизно раз на два місяці.

Переваги вінірів

  • Природність: вінірінг по праву вважається одним з найбільш непомітних видів косметологічної хірургії – навіть найуважніший глядач не запідозрить ніякого стоматологічного втручання.
  • Вони не змінюють колір. Узагалі: керамічні вініри не схильні до появи плям або зміни кольору. Ідеальне рішення для любителів сигарет, кофеїну і забарвлених алкогольних напоїв.

Вініри – це найкраще досягнення сучасної стоматології та ідеальна версія людських зубів. Знаючи всі перераховані переваги, так і хочеться відразу народитися з вінірами!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №153
5

I have only the highest regards for "Healthy Dent" I recently came from America for some much needed dental work at a what was a very affordable price for me. Prior to choosing "Healthy Dent", I researched some of the many dental clinics in Kiev. I found that "Healthy Dent" was the most responsive to all my needs and requests for information. So, I chose them. Upon my arrival in Kiev, it did not take long to know I made the right decision. The extensive service they provided of treating my root canals, removing several old crowns and making new ones, along with new and well fitting bridges was no less than amazing. Upon my return to home to America, I visited my dentist here in Florida, this is what he told me about the work I had at "Healthy Dent." "he said the aesthetics where some of the best he had seen, he liked the materials used to make the dentures and said they looked like a combination of two materials because of the translucency. He said here as here in America, it would only be of one material (epoxy)", So, my American dentist, thought "Healthy Dent" work was extremely good. So, all I can say is; I was very pleased with my visit and the final result, should I need such work again, I would certainly return to Kiev and only use the services of "Healthy Dent" I can only give them the highest recommendation.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №154
І
5

Ми кілька разів приходили до лікаря Мирослава Горбатюка на консультацію по складним питанням. Нам дуже сподобались його досвідченість та відношення до паціента.

Статті на тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.