Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Композитні вініри і вкладки

Композитні вініри і вкладки

Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.

Одними з таких способів отримати білосніжні зуби є композитні вініри і вкладки.

Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Час розібратися, що таке вінірінг, коли він необхідний, яким буває, і чим він кращий від інших методів реставрації зубів. Поїхали!

Що таке вініри, і навіщо їх встановлювати

Вініри – це тонкі керамічні пластини, призначені для встановлення на передні зуби.

Установка вінірів относится к косметической стоматологии. Установлення вінірів відносять до косметичної стоматології. Особливість вінірів полягає в тому, що вони призначені для здорових зубів: тобто без карієсу, пародонтозу, кіст та інших хвороб.

Вініри – це швидкий і безболісний спосіб отримати посмішку мрії.

Отже, в яких випадках рекомендується вінірінг?

Якщо ви хочете:

  • змінити форму зуба;
  • скоригувати положення зуба (проміжки між зубами);
  • змінити колір зуба;
  • відновити зуб (наприклад, через стирання, відкол або наявність застарілих пломб).

Вінірінг буває двох видів: прямий і непрямий.

Прямий (він же – терапевтичний):передбачає використання композитних матеріалів, з яких буде створено світлові пломби. Уся процедура може бути проведена за один прийом у стоматолога.

Непрямий (він же – ортопедичний):– це встановлення кераміки. У такому випадку знадобляться кілька візитів до стоматолога і більш ретельна підготовка зубів.

Установлення вінірівУстановлення вінірів

Хоча це словосполучення звучить трохи загрозливо, «не такий страшний вовк, як його малюють». У випадку з терапевтичним вінірінгом усе просто – процедура займає одне відвідування стоматолога. У рідкісних випадках – два.

Але якщо вам більше до душі ортопедичний вінірінг, то тут потрібно буде повозитись. У такому випадку все проходитиме в кілька етапів, і потребуватиме регулярного відвідування клініки. Розповідаємо детально про кожний з них:

  • Перший етап: консультативний. Ви вибираєте майбутній колір і форму вінірів. Якщо зуби повністю готові до встановлення, на наступному прийомі можна відразу переходити до вінірінгу. Якщо ні, дантист призначає додаткове лікування (усуває карієс, робить професійне чищення).
  • Другий етап: підготовчий. З вашої щелепи знімають зліпок. Це необхідно для виготовлення вінірів. Утворені зліпки згодом модернізуватимуться: з них будуть створювати пластину посмішки вашої мрії.
  • Третій етап: час примірювання! Результат праці найкращих техніків-стоматологів одягають поверх ваших зубів, фіксуючи міцним бондінговим розчином.

Готово, ви чудові!

Уход за винирами

Догляд за вінірами

У цьому плані ніяких сюрпризів не буде: вініри – органічне продовження ваших натуральних зубів, тому щоденне чищення зубною щіткою і регулярне очищення флосом – ось і все, що необхідно.

Єдина рекомендація: професійне стоматологічне чищення приблизно раз на два місяці.

Переваги вінірів

  • Природність: вінірінг по праву вважається одним з найбільш непомітних видів косметологічної хірургії – навіть найуважніший глядач не запідозрить ніякого стоматологічного втручання.
  • Вони не змінюють колір. Узагалі: керамічні вініри не схильні до появи плям або зміни кольору. Ідеальне рішення для любителів сигарет, кофеїну і забарвлених алкогольних напоїв.

Вініри – це найкраще досягнення сучасної стоматології та ідеальна версія людських зубів. Знаючи всі перераховані переваги, так і хочеться відразу народитися з вінірами!

Відгуки на тему
Ілона Г.
5
Відгукується про Протезирование зубов
26.01.2015

Запустила зуб настільки, що його вже не відновити, ніяк, тільки видаляти. Стоматолог порадила ставити протез (верхній зуб збоку), інакше нижній зуб, що під ним, буде підніматися вгору. Так і зробили, і за 3 відвідування я вже була з повноцінними зубами. Дуже задоволена роботою стоматолога: ніякого дискомфорту, усі зуби немов рідні.

Владимир
5
Відгукується про Протезирование зубов
28.04.2018

из-за своей халатности за год потерял два верхних боковых зуба. ходил так и все нормально. но по личным обстоятельствам пришлось что-то думать с этой сиитуацией. предложили подлечить 3 нижних и сделать протезирование верхних зубов. согласился и сейчас занимаемся лечением. надеюсь в скором врмени уже буду со всеми здоровыми зубами

Статті на тему
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.