Композитні вініри і вкладки

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Композитні вініри і вкладки

Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.

Одними з таких способів отримати білосніжні зуби є композитні вініри і вкладки.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Вінірінг як мистецтво: усі етапи «від» і «до»

Вініри в Києві на печерську

Час розібратися, що таке вінірінг, коли він необхідний, яким буває, і чим він кращий від інших методів реставрації зубів. Поїхали!

Що таке вініри, і навіщо їх встановлювати

Вініри – це тонкі керамічні пластини, призначені для встановлення на передні зуби.

Установка вінірів относится к косметической стоматологии. Установлення вінірів відносять до косметичної стоматології. Особливість вінірів полягає в тому, що вони призначені для здорових зубів: тобто без карієсу, пародонтозу, кіст та інших хвороб.

Вініри – це швидкий і безболісний спосіб отримати посмішку мрії.

Отже, в яких випадках рекомендується вінірінг?

Якщо ви хочете:

  • змінити форму зуба;
  • скоригувати положення зуба (проміжки між зубами);
  • змінити колір зуба;
  • відновити зуб (наприклад, через стирання, відкол або наявність застарілих пломб).

Вінірінг буває двох видів: прямий і непрямий.

Прямий (він же – терапевтичний):передбачає використання композитних матеріалів, з яких буде створено світлові пломби. Уся процедура може бути проведена за один прийом у стоматолога.

Непрямий (він же – ортопедичний):– це встановлення кераміки. У такому випадку знадобляться кілька візитів до стоматолога і більш ретельна підготовка зубів.

Установлення вінірів

Композитні вініри

Хоча це словосполучення звучить трохи загрозливо, «не такий страшний вовк, як його малюють». У випадку з терапевтичним вінірінгом усе просто – процедура займає одне відвідування стоматолога. У рідкісних випадках – два.

Але якщо вам більше до душі ортопедичний вінірінг, то тут потрібно буде повозитись. У такому випадку все проходитиме в кілька етапів, і потребуватиме регулярного відвідування клініки. Розповідаємо детально про кожний з них:

  • Перший етап: консультативний. Ви вибираєте майбутній колір і форму вінірів. Якщо зуби повністю готові до встановлення, на наступному прийомі можна відразу переходити до вінірінгу. Якщо ні, дантист призначає додаткове лікування (усуває карієс, робить професійне чищення).
  • Другий етап: підготовчий. З вашої щелепи знімають зліпок. Це необхідно для виготовлення вінірів. Утворені зліпки згодом модернізуватимуться: з них будуть створювати пластину посмішки вашої мрії.
  • Третій етап: час примірювання! Результат праці найкращих техніків-стоматологів одягають поверх ваших зубів, фіксуючи міцним бондінговим розчином.

Готово, ви чудові!

Догляд за вінірами

У цьому плані ніяких сюрпризів не буде: вініри – органічне продовження ваших натуральних зубів, тому щоденне чищення зубною щіткою і регулярне очищення флосом – ось і все, що необхідно.

Єдина рекомендація: професійне стоматологічне чищення приблизно раз на два місяці.

Переваги вінірів

  • Природність: вінірінг по праву вважається одним з найбільш непомітних видів косметологічної хірургії – навіть найуважніший глядач не запідозрить ніякого стоматологічного втручання.
  • Вони не змінюють колір. Узагалі: керамічні вініри не схильні до появи плям або зміни кольору. Ідеальне рішення для любителів сигарет, кофеїну і забарвлених алкогольних напоїв.

Вініри – це найкраще досягнення сучасної стоматології та ідеальна версія людських зубів. Знаючи всі перераховані переваги, так і хочеться відразу народитися з вінірами!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор