Хірургічні шаблони для імплантації

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Хірургічні шаблони для імплантації: стоматологія в Києві

Порядок процедури

Обговорення і планування імплантації з деяких пір більше схоже на розробку військової операції по типу «Бліцкриг». У «штаб армії» входять:

  • пацієнт
  • лікуючий лікар;
  • хірург
  • зубний технік;
  • IT-фахівець.

Після усунення перешкод (лікування захворювань зубів і порожнини рота, якщо такі є), що заважають реалізації задуманого, приступають до планування імплантації. Причому не важливо, це буде одиночний імплантат чи декілька, під протез одного зуба чи протезування всього зубного ряду.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Спершу проводять сканування і томографію.

На цьому ж етапі з'ясовують, наскільки кістка готова прийняти титановий стрижень – чи достатньо кісткового об'єму.

Може так статися, що буде потрібний синус-ліфтинг – операція із збільшення кістки щелепи.

Якщо перешкод немає, то визначається тип майбутніх протезів, під які потрібні імплантати.

 На підставі отриманих даних виготовляється повнорозмірна модель щелепи пацієнта. 

Тут враховуються всі анатомічні нюанси та особливості – висота і товщина кістки, рельєф, зубний ряд тощо.

 Потім ми пропонуємо пацієнту можливі варіанти і затверджуємо стратегію реалізації імплантації. Ми показуємо пацієнтам віртуальну розстановку імплантантів, їх положення щодо зубів і в кістці. При цьому використовується програма Romexis Viewer від Planmeca або BlueSkyPlan від Bredent.

Хірургічні шаблони для імплантації: як це відбувається в HealthyDent

Перший проміжний результат нашої взаємодії – модель щелепи з композиту з врученими імплантатами. Тут враховується все – тип імплантів, їх кількість, кути входження в кістку.

 Наступний етап – дизайн і матеріали протезів, тип їх фіксації.

Розрізняють знімні, незнімні, умовно знімні протези. Кожний вид має свій сценарій імплантації. Тут є що обговорювати, тому що в нашій клініці завжди в наявності асортимент протезів кількох відомих виробників – матимете з чого вибрати.

 Останній етап – призначення дати імплантації.

Навіщо такий клопіт?

Дійсно, раніше ж справлялися без усіх цих комп'ютерних технологій?

Але раніше і результати були інші: сьогодні можна сміливо розраховувати на 100% успіху, тоді як ще кілька років тому ускладнення і відверто невдалі імплантації не були рідкістю. Подібні історії досі у всіх на устах.

Крім того, точний комп'ютерний розрахунок дозволяє проводити імплантацію в тих випадках, які колись вважалися важкими, і фахівці просто не бралися за імплантацію.

Прогнозованість кінцевого результату – ось за що слід дякувати новим стоматологічним технологіям. У поєднанні з новітніми матеріалами, спеціальним обладнанням і майстерністю наших хірургів потенціал IT-стоматології є безмежним – чудовий привід для оптимізму пацієнтів. Водночас це не означає, що можна доводити стан своїх зубів до крайнощів. Тому чекаємо вас у клініці Healthy Dent!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Т
0

У зв'язку із ситуацією у країні офіс нашої компанії перебрався з Донецька до Києва, а оскільки ми з чоловіком працюємо разом, теж вирішили сюди переїхати. Клініку «Хелсідент» знайшла випадково, наш офіс поруч знаходиться, так що ходити далеко не треба. Я сюди на чищення ходила, а чоловікові імплантували передній зуб на верхній щелепі. Ізраїльський імплантат прижився добре і швидко, тому вже за чотири місяці зуб був як рідний.

А
5

Стоматологическая клиника мне понравилась. Мне нужно было установить зубной имплант. Долго не решалась на эту процедуру, тщательно подбирала клинику, в итоге остановилась на Healthy Dent. Скажу, что не пожалела. Установили имплант хорошо, предварительно провели полное обследование. Оборудование современное, импланты используют импортные, известного производителя. Результатом осталась довольна.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №69
Статті на тему
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.