Гігієнічне чищення зубів: 5 причин записатися до стоматолога

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Гігієнічне чищення зубів: 5 причин записатися до стоматолога

Гігієнічне чищення ротової порожнини, на думку наших пацієнтів, – найприємніший привід для візиту до лікаря.

Як і періодичні візити до перукаря, чищення зубів у Healthy Dent стало для багатьох наших пацієнтів обов'язковим плановим заходом.

Що це за процедура, кому і в яких випадках рекомендуємо проходити професійне чищення зубів, розповімо у цій статті.

Професійне очищення ротової порожнини – це скрупульозний процес чищення зубів і ясен від дрібних і твердих зубних відкладень.

Стоматолог ретельно усуває наліт і зубний камінь за допомогою спеціального розчину (чистка Prophy Pearls), повітряно-водного струменя з абразивним засобом (апарату Air Flow) або ультразвуку.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent

Чищення дозволяє:

  • видалити наліт між зубами і в місці контакту ясен і зуба;
  • очистити ділянки під та між яснами;
  • прибрати зубні відкладення з жувальної поверхні зубів;
  • усунути відкладення на емалі з боку поверхні щоки на верхній щелепі;
  • очистити місця контакту емалі та язика по всій площі від відкладень.

5 причин записатися на гігієнічне чищення зубів:

Ви катастрофічно боїтеся карієсу

Чистка зубов для профилактики кариеса

Так, це вже точно зрозуміло, що в боротьбі з карієсом недостатньо щодня чистити зуби і користуватись ополіскувачем. Саме професійний догляд за зубами, який охоплює ділянки зубів, які не доступні для зубної щітки і нитки, дозволяє прибрати наліт і попередити появу карієсу. Рекомендуємо раз на півроку приходити на чищення і підтримувати здоров'я зубів. Це займе всього 30 хвилин.

Іноді вас турбує біль у яснах

Професійна гігієна ротової порожнини

Для профілактики і лікування захворювань ясен рекомендуємо обов'язково проходити процедуру професійного чищення. Ретельно очистивши під’ясенну область, лікар усуває головну причину хвороби ясен – бактерії, а це перший крок до одужання.

 Якщо ви зважилися на відбілювання зубів

Чистка зубів перед відбілюванням

Щоб загар лягав рівно, косметологи рекомендують робити пілінг шкіри тіла. За частково схожими причинами необхідно виконувати чищення зубів перед відбілюванням. Емаль буде звільнено від твердого та м'якого нальоту, і відбілювальний засіб подіє рівномірно.

 Якщо ви завзятий курець

Видалення нальоту курця

Куріння залишає помітний слід на білизні емалі. На щастя, один візит до стоматолога дозволяє капітально усунути його. Навіть найбільші скам'янілості та жовтизну професійний стоматолог-гігієніст очистить за допомогою абразивного засобу і стоматологічного обладнання для чищення. Приходьте час від часу на процедуру, і, незважаючи на шкідливу звичку, ваші зуби будуть здоровими і натурально світлими.

 У вас намічається урочистий захід або важлива подія

Чистка зубов перед важным событием

Весілля, зустріч випускників, день народження, публічний виступ або відповідальна фотосесія – до нас на професійне чищення записуються з різних приводів. Але причина для цього завжди одна: пацієнти хочуть, щоб їхня посмішка була білосніжною, не вдаючись до більш радикального відбілюванню. І це правильно, адже після чищення емаль зуба освітлюється на кілька відтінків, її колір стає рівномірним без темного старого обідка біля основи зубів.

Не знайшли приводу записатися на процедуру? Приходьте до нас без приводу і подбайте про здоров'я своїх зубів і ясен завчасно. Чекаємо вас у Healthy Dent за попереднім записом

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом

Відгуки на тему
5

Я решил, что профессиональная чистка зубов мне явно лишней не будет. Не то, что бы зубы были в совсем уж плачевном состоянии, нет, но кое-где были какие-то непонятные черные скопления, кое-где их цвет оставлял желать лучшего и я решил, что нужно делать. После чистки зубов их просто не узнать, они стали гораздо более белыми, выглядят просто великолепно! Спасибо!

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №71
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №23
5

 Мне очень повезло, я попала на чистку зубов в субботу после обеда в эконом часы и получила 15% скидку. У гигиенистки нежные руки, а как аккуратно и внимательно она все делает. Прелесть😊

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №24
Статті на тему
Від чого залежить колір зубів

А ви знаєте, що білосніжні зуби – це рекламний міф? «Зубні» експерти-стоматологи заявляють: у природі немає ідеально білих зубів. Натуральна емаль – мультихромна і залежить від ступеня мінералізації тканини.

Поверхня зуба здатна пропускати світло, яке, заломлюючись, створює особливий відтінок (від блакитного до жовто-помаранчевого).

відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.