Чим хороші порцелянові коронки

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Porcelain crown

Спроби поліпшити посмішку за допомогою протезування відбувалися ще у стародавні часи.

Першими, хто намагався робити імпланти з кісток і зубів тварин, були етруські племена приблизно в 700 році до н. е.

Після довгих метаморфоз у кінці XVIII століття з'явився перший керамічний протез.

Ця подія стала першою сходинкою на шляху до сучасної ортопедії.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Сьогодні вони вже не сприймаються як щось чужорідне, а завдяки очевидним перевагам не доставляють дискомфорту:

  1. Порцелянові коронки не тільки зручні, але й естетичні. Вони дуже схожі на зубну емаль і пропускають світло. Якщо протези виготовлено якісно, їх неможливо відрізнити від природних зубів.
  2. Кераміка не є алергенною. Вона не викликає реакцій і при тривалому контакті з тканинами організму
  3. Протези з кераміки дуже міцні та довговічні. Завдяки технології кріплення з використанням адгезивного матеріалу слугують близько 10 років. При цьому реставрувати їх дуже легко: за аналогією з натуральними зубами.

З чого виготовляють порцелянові коронки?

Пресовану кераміку використовують для коронок, оскільки вона дуже легка, а отже, не вимагає глибокого обточування молярів. Ще до складу керамічних коронок входять кристали лейциту, які надають природний вигляд усмішці

Яка ціна якості?

Ціни на порцелянові коронки вищі, ніж на коронки з багатьох інших матеріалів. Їх вартість становить близько 4500 грн за одиницю. Однак вони користуються великим попитом, ніж інші. І це цілком виправдано:

  1. З точки зору економії, дешевше поставити дорожчу коронку, але на більш тривалий строк.
  2. Вони не вимагають перевстановлення у разі пошкодження, лікуються як звичайні зуби, що швидше і дешевше.
  3. Естетичні якості керамічних протезів вражають. Це гідна інвестиція не тільки в здоров'я, а й у зовнішність.

Зважте всі «за» і «проти» при виборі матеріалу для протезування. А якщо будете сумніватися – приходьте, щоб ми допомогли підібрати ідеальний варіант.

Чудова новина для наших пацієнтів! Тепер, встановивши додаток Healthy Dent ви отримуєте першу консультацію стоматолога-ортопеда абсолютно безкоштовно!

Ми допомагаємо всім, хто хоче йти з посмішкою по життю!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
А
5

Величезне ДЯКУЮ!!! Посміхаюся на 32!

МАЙСТРИ працюють у HEALTHY DENT. Не тільки повернули моєму обличчю усмішку, але й позбавили мене явно прогресуючої дентофобії. І справа навіть не в рівні клініки, (яка, безумовно, є вищою за всі схвалення), а в людях – справжніх професіоналах своєї справи, які щиро бажають допомогти.

Ще раз спасибі всьому колективу клініки HEALTHY DENT.

Андрій Тюменцев

М
5

Щиро дякую за вашу чудову роботу. Тепер рекомендую тільки вашу стоматологію знайомим.

Статті на тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.