Air Flow: завжди чисті зуби

Air Flow

Розкриємо секрет: щоб сяюча посмішка викликала захоплення, щоденного чищення зубів щіткою і пастою недостатньо, адже залишається понад 30% нальоту, який дуже швидко перетворюється на зубний камінь. Зробити зуби абсолютно чистими і повернути усмішці природний блиск допоможе професійне чищення. Один з найбільш затребуваних методів – процедура Air Flow. Про те, що це таке і чим технологія відрізняється від інших видів кабінетного чищення, читайте далі.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Плюси та особливості методу

Стрімко зростаюча популярність методу і брак достовірної інформації призвели до того, що з'явилися міфи, які стосуються процедури «Еір Флоу». Наприклад, багато хто впевнений, що Air Flow – це відбілювання зубів. Насправді ж технологія являє собою видалення зубних відкладень за допомогою спеціального апарату. Потік спрямованого повітря разом з абразивним порошком (в основі – харчова сода) і струменем води нейтралізує наліт і камінь, залишаючи поверхню зубів абсолютно чистою. Через те, що зникають усі відкладення, емаль природним чином стає на 1-2 тони світлішою. У результаті усмішці повертають натуральний блиск, без агресивного відбілювання.

Плюси методу Air Flow

 

Головні плюси методу Air Flow:

  • усунення найсильнішої пігментації (в тому числі нальоту «курця»);
  • видалення відкладень на видимій і в під’ясенній частині зуба (глибина – до 10 мм);
  • відсутність механічного контакту з емаллю;
  • безпеку і відсутність больових відчуттів;
  • полірування та оздоровлення зубів;
  • приємний освіжаючий післясмак (завдяки ментоловим або лимонним добавкам).

Air Flow чи ультразвукове чищення – що вибрати

Ультразвуком можна видалити найтвердіші зубні відкладення, якщо пацієнт не робив кабінетне чищення кілька років. Процедура «Еір Флоу» показана пацієнтам, які стежать за своїми зубами і регулярно відвідують стоматолога для профілактичного огляду.

Розвіємо сумніви тих, хто не знає, якому варіанту чищення зубів віддати перевагу: Air Flow чи ультразвуку. Обидва варіанти можна використовувати в комплексі для максимального ефекту. Особливо в разі значних відкладень, великого зубного каменю.

Віддаючи переваги Air Flow, ви на власних зубах можете відчути всі переваги найпрогресивнішого методу професійного чищення. Хочете переконатися – ласкаво просимо до нас!

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


 

Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог