Адгезивний мостовидний протез як альтернатива класичним мостам

Запись на прием в горячий час
знижка -15%
3
1
Время приема
2
Адгезивний мостовидний протез

Яким було життя, поки не винайшли адгезивні мостоподібні протези?

Достатньо складним. Стоматологам, доводилося депульпувати та обточувати два сусідніх зуби по обидві сторони від відсутнього, щоб зафіксувати міст.

З появою адгезивної конструкції все змінилося. Про нове інноваційне рішення проблеми сьогодні й розповімо.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Все, що потрібно знати про адгезивне протезування зубів

У чому інноваційність?

Адгезивний протез«Прилипающий» - это синоним слова «адгезивный». В этом суть крепления протеза.

І ось його головні переваги::

  • Немає необхідності в обточуванні, яке далеко не найкорисніше заняття для сусідніх зубів. Емаль і зубні нерви стоматологи не чіпають – а тому вони не пошкоджуються
  • Немає впливу на функціональність зубів. Можна, як і раніше, насолоджуватися будь-якими видами їжі та напоїв.

Види кріплень

Адгезивний протез можна закріпити двома способами – залежно від бажаних матеріалів. Це балочна конструкція і скловолокно. Розповідаємо, чому ж вони один від одного відрізняються.

  1. Балочна конструкція складається з балочного дроту, який закріплюється за допомогою композиту в опорних зубах. Вона вважається найнадійнішою. Правда, її не встановлюють на жувальні зуби, інакше підвищується ризик виникнення пульпіту і періодонтиту на опорних зубах
  2. Конструкція зі скловолокна складається із скловолокнистої балки, і кріпиться до сусідніх зубів за допомогою джгутів з того самого матеріалу. Зафіксувати протез за допомогою такого кріплення можна тільки на здорових зубах, в інших випадках використовують скловолокно.

Адгезивний протез: установлення

Адгезивне протезування зубівЧого чекати і як готуватися до процедури? Про все розповідаємо поетапно.

  1. Підготовка. У будь-якому протезуванні стоматологу, як ніколи, важливо отримати детальний анамнез. Це не тільки історія хвороби, але й інформація про умови життя пацієнта, перенесених і хронічних захворюваннях і т. д. На основі цієї інформації складається план лікування.
  2. Діагностика. На цьому етапі стоматолог визначає стан зубів (наприклад, чутливість і стан нервів). Зробити це можна двома способами – за допомогою ЕОД (електроодонтодіагностики) або комп'ютерної візіограми.
  3. Установлення. Стоматолог готує ротову порожнину до встановлення протезу – знімає відбитки для створення робочих моделей протезу. Потім відбитки віддаються в лабораторію, де зубний технік виготовляє протез.
  4. Шліфування.Після цього адгезивне протезування зубів доводиться до ювелірної досконалості. У цей етап входять полімеризація і коригування протезу до прикусу

Готово! 

За відновленням цілісності зубного ряду – в Healthy Dent!

Професійні стоматологи нашої клініки вирішать будь-яку проблему. Записуйтеся на прийом і приходьте відновлювати здоров'я посмішки.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор