Адгезивний мостовидний протез як альтернатива класичним мостам

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Адгезивний мостовидний протез

Яким було життя, поки не винайшли адгезивні мостоподібні протези?

Достатньо складним. Стоматологам, доводилося депульпувати та обточувати два сусідніх зуби по обидві сторони від відсутнього, щоб зафіксувати міст.

З появою адгезивної конструкції все змінилося. Про нове інноваційне рішення проблеми сьогодні й розповімо.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Все, що потрібно знати про адгезивне протезування зубів

У чому інноваційність?

Адгезивний протез«Прилипающий» - это синоним слова «адгезивный». В этом суть крепления протеза.

І ось його головні переваги::

  • Немає необхідності в обточуванні, яке далеко не найкорисніше заняття для сусідніх зубів. Емаль і зубні нерви стоматологи не чіпають – а тому вони не пошкоджуються
  • Немає впливу на функціональність зубів. Можна, як і раніше, насолоджуватися будь-якими видами їжі та напоїв.

Види кріплень

Адгезивний протез можна закріпити двома способами – залежно від бажаних матеріалів. Це балочна конструкція і скловолокно. Розповідаємо, чому ж вони один від одного відрізняються.

  1. Балочна конструкція складається з балочного дроту, який закріплюється за допомогою композиту в опорних зубах. Вона вважається найнадійнішою. Правда, її не встановлюють на жувальні зуби, інакше підвищується ризик виникнення пульпіту і періодонтиту на опорних зубах
  2. Конструкція зі скловолокна складається із скловолокнистої балки, і кріпиться до сусідніх зубів за допомогою джгутів з того самого матеріалу. Зафіксувати протез за допомогою такого кріплення можна тільки на здорових зубах, в інших випадках використовують скловолокно.

Адгезивний протез: установлення

Адгезивне протезування зубівЧого чекати і як готуватися до процедури? Про все розповідаємо поетапно.

  1. Підготовка. У будь-якому протезуванні стоматологу, як ніколи, важливо отримати детальний анамнез. Це не тільки історія хвороби, але й інформація про умови життя пацієнта, перенесених і хронічних захворюваннях і т. д. На основі цієї інформації складається план лікування.
  2. Діагностика. На цьому етапі стоматолог визначає стан зубів (наприклад, чутливість і стан нервів). Зробити це можна двома способами – за допомогою ЕОД (електроодонтодіагностики) або комп'ютерної візіограми.
  3. Установлення. Стоматолог готує ротову порожнину до встановлення протезу – знімає відбитки для створення робочих моделей протезу. Потім відбитки віддаються в лабораторію, де зубний технік виготовляє протез.
  4. Шліфування.Після цього адгезивне протезування зубів доводиться до ювелірної досконалості. У цей етап входять полімеризація і коригування протезу до прикусу

Готово! 

За відновленням цілісності зубного ряду – в Healthy Dent!

Професійні стоматологи нашої клініки вирішать будь-яку проблему. Записуйтеся на прийом і приходьте відновлювати здоров'я посмішки.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
5

Обращалась в эту клинику по острой боли. Нужно было срочно решить проблему с флюсом. Я довольна визитом. Оперативно, безболезненно, профессионально. Оборудование новое, качество обслуживание на высоте.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №119
С
0

Мені в Healthy Dent поставили міст на нижню щелепу (довго відкладав з лікуванням зуба, що дійшло до видалення). Результат приголомшливий, що зуб був відсутній – ніхто й не здогадається. Дякую.

Статті на тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.