Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Сторінка головного лікаря

На ваші запитання відповідає головний лікар стоматологічної клініки Healthy Dent Юдін Михайло Юрійович.

  • Володимир, м. Київ: «З чого складається ціна на імплантацію?»

Операція з імплантації складається з таких етапів: 1) установлення імплантату; 2) установлення формувача ясен; 3) протезування. Відповідно, ціна формується на базі цих трьох етапів плюс вартість витратних матеріалів (аналог, трансфер, абатмент). На консультаціях завжди дізнавайтеся ціну не тільки першого етапу із встановлення імплантату, але й усіх наступних етапів!

  • Олена Петрівна, м. Київ: «Чи є у вашій клініці можливість оплатити послуги у розстрочку?»

Є, але не на всі послуги. Найпоширеніша послуга, яка користується популярністю у наших клієнтів, – встановлення брекет-системи. Перший внесок ви робите перед установленням брекетів, у розмірі 50%, потім через місяць за першої активації ви платите решту 50%.

Другий варіант: 50% – передоплата, потім за першої активації (через місяць) – 25%, а за другої активації (через два місяці) – залишок (25%). Усі етапи імплантації оплачуються окремо під час виконання, ортопедичні послуги: 50% – перед початком виготовлення протеза або коронок, а решту (50%) – після закінчення роботи.

  • Катерина Василівна, Київська обл.: «Чи лікується пародонтит?»

Так, при певних формах пародонтит піддається лікуванню. Головне – бажання пацієнта і чітка періодичність візитів до стоматолога. Ще одна умова – наявність кісткової тканини і відсутність загальних патологій, адже в деяких випадках захворювання ясен є симптомами більш важких захворювань.

  • Тетяна, м. Київ: «Як вберегти зуби дитини від карієсу?»

По-перше – навчити дитину правильної та систематичної гігієни порожнини рота. По-друге – виконувати профілактичні заходи (герметизацію фісур і фторування зубів). По-третє – виправити прикус. По-четверте – має бути здорове харчування. Це основні правила для красивої та здорової посмішки.

  • Костянтин, м. Київ: «Чи можна отримати знижку у вашій клініці?»

Ми живемо в умовах ринку, звичайно, як і в будь-якій комерційній структурі, в нашій клініці існують дисконтні картки номіналом 5% і 10%. Я, як керівник, який дорожить клієнтами і хорошими людськими відносинами, із задоволенням іду на поступки людям, які довіряють нашому бренду і нашій клініці.

  • Дмитро, м. Київ: «Чи можна у вашій клініці придбати засоби для догляду за зубами?»

Так звичайно, у нашій клініці ви можете придбати засоби для догляду за зубами і порожниною рота. У нас представлені провідні компанії з усього світу (США, Іспанії, Японії, Південної Кореї, Швейцарії). На даний час для зручності обслуговування клієнтів клініки ми пропонуємо замовлення продукції через інтернет. Також є можливість доставки товару, як по Києву, так і по всій Україні.

  • Марина, 27 років, м. Київ: «Що таке вкладка, і в чому відмінність порівняно з реставрацією фотополімерним матеріалом?»

Вкладка – це ортопедична конструкція, виготовлена з кераміки і призначена для відновлення дефекту зуба (альтернатива пломбі). Відмінність – у міцності, техніці виготовлення та економії часу знаходження у кріслі в кабінеті стоматолога. Вкладку виготовляють у лабораторії, відповідно, якість і точність вкладок є вищою, ніж при реставрації, оскільки робота в порожнині рота завжди є складнішою і менш зручною. У перші відвідини готують порожнину в зубі і знімають зліпки, у другий візит вкладку приміряють і фіксують на спеціальний міцний цемент.

  • Денис, м. Ірпінь: «Для чого кожні півроку потрібно чистити зуби у стоматолога?»

Розрізняють «м'який» і «твердий» зубний наліт. М'який зубний наліт зчищають зубною щіткою під час чищення зубів вранці та ввечері. З «твердим» нальотом (зубним каменем) складніше, його можна прибрати тільки професійними методами. А тепер, для чого його чистити: будь-який наліт, м'який або мінералізований, – це скупчення мікроорганізмів, продукти життєдіяльності яких і призводять до розвитку карієсу та захворювань ясен. Саме тому з профілактичною метою необхідно зчищати наліт. Ще один плюс – зовнішній вигляд ваших зубів, коричневий наліт курця і любителів кави не прикрашає обличчя людини.

  • Юлія Володимирівна, м. Київ: «Вітаю, Михайло Юрійовичу. У вас проходить акція на протезування зубів, підкажіть, будь ласка, чи поширюється знижка на протези?»
Головний лікар стоматологічної клініки Healthy Dent Юдін Михаил Юрійович

Вітаю, Юліє Володимирівно. Акція діє на всі розділи ортопедичної стоматології: від зняття зліпків до протезування; як коронками, так і знімними конструкціями. На весь прейскурант надається знижка 20%.

  • «Підкажіть, яким чином можна закрити проміжки від вирваних зубів?»

Добрий день! Відновити цілісність зубного ряду з лівої та правої сторін можна двома способами: імплантацією і протезуванням. Є нюанси підготовки зубів з правого боку, а саме – нахил зубів у бік дефекту. Якщо з правої сторони відновлення буде за рахунок протезування, то після депульпування (видалення нерва) опорних зубів (7-го і 5-го зуба) і препарування ми зможемо виготовити красиву і надійну мостовидну конструкцію. Для встановлення імплантатів необхідно вирівняти зуби за допомогою сегментарної брекет-системи, яка встановлюється на 3-4 зуба, і тільки потім встановити імплантати. Плюсом імплантації є збереження зубів живими (без депульпування) і виготовлення всього однієї коронки, а не трьох, як при мостовидній конструкції. З лівого боку питань виникнути не повинно, однак повну і достовірну інформацію ви зможете отримати після огляду фахівця (зробити рентгенівський знімок).

До вашої уваги! У соціальних мережах Фейсбук пропонується відкритий діалог з головним лікарем стоматологічної клініки «Хелсі Дент» Юдіним Михайлом Юрійовичем, заходьте у групу «Здорові зуби», розпитуйте, надсилайте знімки, і я відповім на всі ваші запитання, а також пораджу можливі варіанти лікування. Усім друзям, що приєдналися до нашої групи: видається картка постійного клієнта на 5%.

P. S. Діагноз, план лікування і рекомендації без огляду пацієнта є попередніми і можуть змінюватись у процесі консультації та лікування.