Сторінка головного лікаря

На ваші запитання відповідає головний лікар стоматологічної клініки Healthy Dent Юдін Михайло Юрійович.

  • Володимир, м. Київ: «З чого складається ціна на імплантацію?»

Операція з імплантації складається з таких етапів: 1) установлення імплантату; 2) установлення формувача ясен; 3) протезування. Відповідно, ціна формується на базі цих трьох етапів плюс вартість витратних матеріалів (аналог, трансфер, абатмент). На консультаціях завжди дізнавайтеся ціну не тільки першого етапу із встановлення імплантату, але й усіх наступних етапів!

  • Олена Петрівна, м. Київ: «Чи є у вашій клініці можливість оплатити послуги у розстрочку?»

Є, але не на всі послуги. Найпоширеніша послуга, яка користується популярністю у наших клієнтів, – встановлення брекет-системи. Перший внесок ви робите перед установленням брекетів, у розмірі 50%, потім через місяць за першої активації ви платите решту 50%.

Другий варіант: 50% – передоплата, потім за першої активації (через місяць) – 25%, а за другої активації (через два місяці) – залишок (25%). Усі етапи імплантації оплачуються окремо під час виконання, ортопедичні послуги: 50% – перед початком виготовлення протеза або коронок, а решту (50%) – після закінчення роботи.

  • Катерина Василівна, Київська обл.: «Чи лікується пародонтит?»

Так, при певних формах пародонтит піддається лікуванню. Головне – бажання пацієнта і чітка періодичність візитів до стоматолога. Ще одна умова – наявність кісткової тканини і відсутність загальних патологій, адже в деяких випадках захворювання ясен є симптомами більш важких захворювань.

  • Тетяна, м. Київ: «Як вберегти зуби дитини від карієсу?»

По-перше – навчити дитину правильної та систематичної гігієни порожнини рота. По-друге – виконувати профілактичні заходи (герметизацію фісур і фторування зубів). По-третє – виправити прикус. По-четверте – має бути здорове харчування. Це основні правила для красивої та здорової посмішки.

Головний лікар стоматологічної клініки Хелсідент

  • Костянтин, м. Київ: «Чи можна отримати знижку у вашій клініці?»

Ми живемо в умовах ринку, звичайно, як і в будь-якій комерційній структурі, в нашій клініці існують дисконтні картки номіналом 5% і 10%. Я, як керівник, який дорожить клієнтами і хорошими людськими відносинами, із задоволенням іду на поступки людям, які довіряють нашому бренду і нашій клініці.

  • Дмитро, м. Київ: «Чи можна у вашій клініці придбати засоби для догляду за зубами?»

Так звичайно, у нашій клініці ви можете придбати засоби для догляду за зубами і порожниною рота. У нас представлені провідні компанії з усього світу (США, Іспанії, Японії, Південної Кореї, Швейцарії). На даний час для зручності обслуговування клієнтів клініки ми пропонуємо замовлення продукції через інтернет. Також є можливість доставки товару, як по Києву, так і по всій Україні.

  • Марина, 27 років, м. Київ: «Що таке вкладка, і в чому відмінність порівняно з реставрацією фотополімерним матеріалом?»

Вкладка – це ортопедична конструкція, виготовлена з кераміки і призначена для відновлення дефекту зуба (альтернатива пломбі). Відмінність – у міцності, техніці виготовлення та економії часу знаходження у кріслі в кабінеті стоматолога. Вкладку виготовляють у лабораторії, відповідно, якість і точність вкладок є вищою, ніж при реставрації, оскільки робота в порожнині рота завжди є складнішою і менш зручною. У перші відвідини готують порожнину в зубі і знімають зліпки, у другий візит вкладку приміряють і фіксують на спеціальний міцний цемент.

  • Денис, м. Ірпінь: «Для чого кожні півроку потрібно чистити зуби у стоматолога?»

Розрізняють «м'який» і «твердий» зубний наліт. М'який зубний наліт зчищають зубною щіткою під час чищення зубів вранці та ввечері. З «твердим» нальотом (зубним каменем) складніше, його можна прибрати тільки професійними методами. А тепер, для чого його чистити: будь-який наліт, м'який або мінералізований, – це скупчення мікроорганізмів, продукти життєдіяльності яких і призводять до розвитку карієсу та захворювань ясен. Саме тому з профілактичною метою необхідно зчищати наліт. Ще один плюс – зовнішній вигляд ваших зубів, коричневий наліт курця і любителів кави не прикрашає обличчя людини.

  • Юлія Володимирівна, м. Київ: «Вітаю, Михайло Юрійовичу. У вас проходить акція на протезування зубів, підкажіть, будь ласка, чи поширюється знижка на протези?»

Вітаю, Юліє Володимирівно. Акція діє на всі розділи ортопедичної стоматології: від зняття зліпків до протезування; як коронками, так і знімними конструкціями. На весь прейскурант надається знижка 20%.

  • «Підкажіть, яким чином можна закрити проміжки від вирваних зубів?»

Добрий день! Відновити цілісність зубного ряду з лівої та правої сторін можна двома способами: імплантацією і протезуванням. Є нюанси підготовки зубів з правого боку, а саме – нахил зубів у бік дефекту. Якщо з правої сторони відновлення буде за рахунок протезування, то після депульпування (видалення нерва) опорних зубів (7-го і 5-го зуба) і препарування ми зможемо виготовити красиву і надійну мостовидну конструкцію. Для встановлення імплантатів необхідно вирівняти зуби за допомогою сегментарної брекет-системи, яка встановлюється на 3-4 зуба, і тільки потім встановити імплантати. Плюсом імплантації є збереження зубів живими (без депульпування) і виготовлення всього однієї коронки, а не трьох, як при мостовидній конструкції. З лівого боку питань виникнути не повинно, однак повну і достовірну інформацію ви зможете отримати після огляду фахівця (зробити рентгенівський знімок).

До вашої уваги! У соціальних мережах Фейсбук пропонується відкритий діалог з головним лікарем стоматологічної клініки «Хелсі Дент» Юдіним Михайлом Юрійовичем, заходьте у групу «Здорові зуби», розпитуйте, надсилайте знімки, і я відповім на всі ваші запитання, а також пораджу можливі варіанти лікування. Усім друзям, що приєдналися до нашої групи: видається картка постійного клієнта на 5%.

P. S. Діагноз, план лікування і рекомендації без огляду пацієнта є попередніми і можуть змінюватись у процесі консультації та лікування.