Соціальні проекти клініки Healthy Dent

1. У вересні в Києві стартував масштабний дитячий вокальний проект «Зірковий Час». Сім місяців кастингів, концертів й зйомок дозволять зовсім юним талантам втілити свої зоряні мрії про сцену і стати знаменитими. У проекті візьмуть участь рейтингові українські зірки: Віталій Козловський, дует «Алібі», Лілу, гурт «Авіатор» та багато інших.

Стоматологічна клініка Healthy Dent не змогла залишитися осторонь, і однією з перших відгукнулася на пропозицію керівництва розважального центру «Дивосвіт» брати участь в цьому чудовому і унікальному проекті. Перший концерт пройшов просто на ура, директор клініки Гончар Олена Володимирівна і головний лікар Юдін Михайло Юрійович вручили всім фіналістам і членам журі цінні призи та подарунки. А переможцем місяця стала Ельміра Алмамедова. Днями буде представлена ​​спільна пісня Анни та Аліни Завальських з дуету "Алібі" та Ельміри Алмамедової. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

2. Пріоритетами в роботі стоматологічної клініки Healthy Dent є профілактика, диспансерний облік і турбота про наше підростаюче покоління. Це не порожні слова, а реальні дії. Нами, спільно з дирекцією Кловського ліцею, з листопада по грудень включно проводяться безкоштовні стоматологічні огляди учнів ліцею, після проведення консультацій дітям видається медична карта, в якій детально описано стан зубів, зубощелепної системи і тканин пародонту, а також подаються рекомендації для батьків. Під час оглядів лікар-стоматолог в доступній формі розповість про користь чищення зубів і правильного догляду за порожниною рота. Профілактичні огляди проходять на базі кабінету Американського медичного центру.

Дитячий вокальний проект «Зірковий Час»