Політика опрацювання персональних даних і конфіденційності

Ми раді вітати вас на нашому сайті. Дозвольте пояснити наші мотиви і способи опрацювання ваших персональних даних, які ТОВ «Українсько-швейцарська стоматологічна клініка» зберігає і використовує на сайті healthydent.ua або в інших наших цифрових програмах і продуктах.

Гідне надання послуг – це головна мета опрацювання ваших персональних даних. Ще, відповідно до закону, ми використовуємо ваші персональні дані в маркетингових цілях. Якщо це прямий маркетинг (розсилка, повідомлення), то ми даємо вам можливість відмовитися від підписки в майбутньому.

Політика не поширюється на сайти, на які за допомогою зовнішніх гіперпосилань можна перейти з нашого сайту healthydent.ua.

Використання вами сайту healthydent.ua означає, що ви погоджуєтеся з нашою політикою.

Якщо ви не згодні, то повинні припинити використовувати сайт й інші наші цифрові продукти. Ми шанобливо ставимося до будь-якої вашої конфіденційної інформації.

Як і які персональні дані ми збираємо?

Ми використовуємо різні технології, у тому числі файли cookie, збираючи інформацію про вас кожного разу, коли ви користуєтеся нашим сайтом healthydent.ua.

  • Особиста контактна інформація, яку ви надаєте нам для запису на прийом або зв'язку, такі як ваше ім'я, e-mail, дані соціальної мережі або номер телефону.
  • Інформація, яка описує ваші демографічні та поведінкові особливості. Наприклад – вік, місцезнаходження, стать, інтереси і захоплення, інформація про сім'ю або спосіб життя.
  • Інформація про комп'ютер чи інший технологічний пристрій, на якому ви відкриваєте сайт healthydent.ua, наші додатки або соціальні мережі, інші наші сервіси. Наприклад – IP-адреса пристрою, тип операційної системи, вид і версія веб-браузера, ідентифікатор пристрою та реклами.
  • Інформація про використання сайту healthydent.ua. Під час навігації та взаємодії з нашим сайтом або листами ми збираємо інформацію про вашу активність. Наприклад – за якими посиланнями ви переходите, які сторінки переглядаєте та як довго тощо. Ця інформація відстежується і збирається за допомогою третіх сторін з метою аналітики і маркетингу.
  • Ваші коментарі та інша інформація про ваш досвід використання нашого сайту і послуг нашої клініки.
  • Ваш контент, який ви самі створюєте і яким ділитеся з нами в соціальних мережах або той, що завантажуєте на наш сайт, наприклад, фотографії, відео. Ми збираємо і можемо публікувати такий контент, якщо це не заборонено, у межах спеціальних заходів, включаючи конкурси, акції, розіграші та інші кампанії.
  • Інформація, якою ви публічно ділитеся в соціальних мережах з нами або публічна інформація профілю, включно з адресою електронної пошти, ім'ям, датою народження, статтю, фотографією профілю, містом проживання, ідентифікатором вас як користувача, списком друзів тощо.

healthydent політика конфіденційності

Доступ до ваших персональних даних

Для цілей, про які написано вище, ми можемо передавати вашу персональну інформацію третім особам, а саме: будь-якому нашому співробітнику, посадовій особі (за наявності в неї законних підстав), страховикам, провайдерам послуг.

Ми ніколи не передаємо і не продаємо ваші персональні дані ніяким іншим компаніям для їх власних маркетингових завдань.

Строк використання ваших персональних даних

Ваші персональні дані ми будемо використовувати протягом того часу, який потрібен для досягнення цілей, для яких їх зібрано.

Безпека ваших персональних даних

Ми вжили всіх посильних заходів, щоб не допустити перехоплення, несанкціонованого доступу, спотворення або розкриття ваших персональних даних. На нашому сайті healthydent.ua встановлено протокол шифрування даних HTTPS, який шифрує дані при передачі з вашого браузера на наш сайт. На жаль, ми не можемо на сто відсотків гарантувати безперебійне функціонування серверів, порядність постачальників інтернет-послуг і не несемо відповідальності за можливий витік інформації з вини третіх осіб.

Ваші права

Ви можете вимагати надати доступ до ваших персональних даних, а також щоб ми виправили їх. Можете обмежити їх використання і взагалі висловити протест проти опрацювання та вимагати, щоб ми їх видалили. Щоб реалізувати ці права, пишіть нам на адресу: вул. Євгена Коновальця, 23 (Щорса, 23), Київ, 01133.

Наш сайт healthydent.ua не призначений для користування дітьми. Ми можемо опрацьовувати персональні дані неповнолітніх тільки за наявності згоди їх батьків або офіційних опікунів.

Зміни умов політики

ТОВ «Українсько-швейцарська стоматологічна клініка» може в будь-який момент без попереднього оповіщення або вашої згоди змінити політику. Зміни вступають у силу відразу після публікації. Якщо ви скористалися сайтом healthydent.ua, то ви підтверджуєте, що згодні з умовами політики в редакції, яка існує на момент використання сайту.