Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 0.01.2020

Партнери

Сади Дніпра знижка 10%

Сади ДніпраТериторія барбекю на березі Дніпра «Сади Дніпра» – місце, де можна цікаво провести дозвілля всією сім'єю і веселою компанією на відкритому повітрі. Компанія пропонує повний спектр послуг з оренди обладнання, реквізиту, яхтингу і майданчиків для активного відпочинку.  Ще

Знижка для власників дисконтної картки «Хелсідент» 10% на оренду шатра.

Медична мережа «Добробут» Медична мережа «Добробут»

Медична мережа «Добробут» рада надати дітям і батькам медичне обслуговування найкращої якості. Мережа об'єднує шість підрозділів вищої категорії акредитації у трьох містах України – Києві, Донецьку та Ялті.

Арт-студія «День творіння» Арт-студія «День творіння»

Творча майстерня для дорослих і дітей. Унікальні майстри та професіонали своєї справи надихають і розкривають таланти, дарують яскраві емоції, влаштовують оригінальні свята і багато іншого.

Sport Ukraine DevelopmentSport Ukraine Development

Sport Ukraine Development входить до складу групи компаній Group Sport Development, яка є головним гравцем у світі спорту і активного відпочинку.

«БлагоПолучи»БлагоПолучи

Діяльність соціальної компанії «БлагоПолучи» спрямовано на надання товарів і послуг незахищеним і малозабезпеченим соціальним верствам, а також на допомогу соціальним групам, які мають гострі соціально-економічні, політичні, етнічні та багато інших актуальних проблем.