Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 0.01.2020

БлагоОтримай

БлагоОтримайМета соціальної програми «БлагоОтримай»

Наша мета – об'єднати соціально-активних та успішних людей, налагодити грамотну взаємодію, успішне партнерство і взаємовигідну співпрацю між нашими громадянами, представниками бізнесу та влади.

У чому перевага соціальної програми «БлагоОтримай»?

Беручи участь у соціальній програмі «БлагоОтримай», ви отримуєте єдину універсальну дисконтну карту. Відтепер, більше немає необхідності постійно носити із собою дюжину різнокольорових шматочків пластику. Всі дисконтні карти у вашому гаманці зможе замінити одна-єдина, яка допоможе отримувати знижки в найбільш привабливих закладах Києва: ресторанах, магазинах, кафе, кінотеатрах, салонах краси, спортивних залах, таксі, нічних клубах, аптеках, туристичних агентствах, медичних установах, нотаріальних конторах і багато іншого.

Крім того, ви можете стати не просто споживачем даної програми, але й її повноправним учасником, що дозволить обміняти в партнерів програми свої бонуси, на «Бонусні пропозиції».

Що дає наявність дисконтної карти «БлагоОтримай»?

Власник картки «БлагоОтримай» отримує до 50% знижки у понад 150 закладах партнерів програми. Беручи участь у нашій програмі, ви матимете єдину універсальну дисконтну карту, яка допоможе використовувати максимальні знижки в найбільш привабливих закладах вашого міста: нічних клубах, салонах краси, аптеках, супермаркетах, кінотеатрах, юридичних і страхових компаніях, медичних установах тощо.

Сайт партнера www.uablago.com