Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Пн.-Пт.:
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.:
10:00 - 16:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Відгуки

5

Дуже завзято стежу за своїми зубами і за найменших натяків на біль біжу до стоматолога. І цей раз не був винятком, почала боліти щелепа при пережовуванні. Лікар відправив на панорамний знімок щелепи, виявилося – це кіста на початковій стадії. Зробили резекцію, проконсультували щодо догляду. Поважаю «Хелсідент» за нормальне ставлення до пацієнтів.

0

Дуже задоволена клінікою, а головне – ціни не змінилися за рік.

5

Величезне спасибі! Довго відкладав візит, а зуб вилікували всього за один прийом.

5

Ви взагалі молодці! Все для пацієнтів! Курс долара шалений, а у вас ціни – як у минулому році!!!

5

Цю стоматологію знайшла в інтернеті. Сама з Донецька і ще не розібралася, що тут і де, тому, як зазвичай, – «Гугл» на допомогу. Як на зло, зуб розболівся, думала перетерплю, але три ночі поспіль майже не спала. Відправила заявку на зворотний дзвінок, і в цей самий день мені знайшли вільний час для прийому. Тепер зуб здоровий, щиро дякую!

5

Спасибі за чудову роботу всьому колективу вашої клініки. Шкода, що у вас тільки одне відділення на Київ, адже змінила роботу і доводиться їхати з іншої частини міста на прийом.

5

Дякую за якісне лікування! Мені у вас ду-у-уже сподобалося, зубчик мій вилікували, ще і карієс на початковій стадії стоматолог виявила на сусідньому зубі, так що тепер усі мої зубки повністю здорові.

0

Дякую! Дуже задоволена реставрацією. І клініка у вас гарна, так затишно та спокійно, що перед прийомом узагалі не хвилювалася. Лихачова Нона Валеріївна дуже хороший лікар!

0

У вас дуже уважні стоматологи – Наталя Костянтинівна і Нона Валеріївна, завжди консультують і роз'яснюють питання, що цікавлять, а головне, пояснюють що і як вони роблять для лікування. Я вже сам можу давати консультації з конкретних питань, навіть дружину змусив записатися на прийом – пояснив їй наслідки, і відразу записалася.

5

Записався на реставрацію зубів: на передніх зубах межа пломб почала виділятися. Тут мені Нона Валеріївна розповіла про новий європейський матеріалі, який як емаль зуба. Сказав, що подумаю, трохи почитав про це, але потім вирішив: якщо робити, так робити добре, і зараз у мене пломби між передніми зубами зроблені емаллю Plus HRi. Дійсно виглядає дуже натурально і від моїх зубів на погляд нічим не відрізняється, та й по міцності теж добре.

Сторінки