Відгуки про лікування ясен в HealthyDent

5

очень грамотный парадонтолог и, в целом, приличная стоматология. я давно мучаюсь с воспаленными деснами и решила наконец-то их вылечить окончательно, но я впервые вижу такой скрупулёзный подход у врача. к лечению отнеслись словно я какая-то близкая родственница. деликатно и по-душевному с одной стороны, а с другой все расспрашивала, объясняла что делает и зачем, хотя я не впервые занимаюсь лечением десен. назначила последующие визиты. ходить нужно регулярно, но положительную динамику вижу. мы все ещё в процессе лечения, но эффект уже небо и земля

5

Хочу поделиться положительным опытом лечения гингвита аппаратом вектор. На этот метод меня уговорил врач, убеждая, что это надежнее. Пару недель полоскал и пришел на контрольный осмотр, стоматолог сказал, что все хорошо. Спасибо большое, вылечили десна и вообще никаких проблем теперь

5

Лечил пародонтоз у Бац Татьяны. Врач очень приятная, дала советы по уходу за зубами. Теперь я ежедневно чищу зубы по десять минут, пользуюсь нитью и раз в полгода хожу на чистку

5

Клініка хороша, стоматолог Вадим Миколайович люб'язний і відразу видно – професіонал. До речі, дівчина на ресепшині теж дуже приємна, відразу створюється приємне враження.

0

Учора нарешті стоматолог сказав, що мої ясна здорові, а лікування завершено.

Не думала, що це затягнеться на місяці. Але що сказати, сама винна, що так довго відтягувала з візитом до лікаря. Загалом спасибі, що вилікували мої ясна і позбавили неприємного запаху!

5

Прекрасна клініка з лікуванням на найвищому рівні. Плюс послуга «економ-година» – це взагалі зручно. З моїм плаваючим графіком я і вирватися на лікування серед тижня можу, і знижки отримую.

5

Почали кровоточити ясна. Я і зубну пасту купив для чутливих зубів, але не особливо допомогло. Стоматолог Оксана Петрівна сказала, що це перші ознаки гінгівіту. Провела мені чищення зубів і полівітаміни прописала. Минув лише тиждень, але кровоточивість значно зменшилася, сподіваюся, за повний курс лікування все пройде.

0

Про клініку дізналася від знайомої, яка сюди кілька років час від часу ходить на процедури.

Я дуже задоволена рівнем послуг і сервісу – видно, що тебе тут чекають, а головне – ще й консультують, що робити, щоб візити були якомога рідші, ну, прямо все для пацієнта.

5

Дякую, дуже тут сподобалось.

5

Мені дуже сподобалось у «Хелсідент»: і атмосфера, і лікарі. Особливо сподобалося те, що тепер у мене всі зуби здорові і нічого не болить)) Велике за це спасибі стоматологу Вадиму Миколайовичу, а також за щире і тепле ставлення до клієнта і справжній професіоналізм.

Сторінки