Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Пн.-Пт.:
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.:
10:00 - 16:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Відгуки

5

Дуже хороша клініка з чудовим персоналом. Не думав, що знайду в Києві стоматологію такого високого рівня за доступною для мене вартістю обслуговування.

5

Сьогодні поставили всі коронки на імплантати, зуби просто не впізнати. КРАСА! Сподіваюся, до найближчого профілактичного огляду я сюди більше не потраплю. Благополуччя вам!

5

Це справжня фантастика, імплантація зубів – це для мене справжнє відкриття. Два зуба замінили абсолютно без шкоди іншим – Ankylos дійсно преміум-система. Та й виглядає все дуже натурально. Звичайно, мерседес не буває дешевим, але порівняно з іншими клініками дуже навіть прийнятно за ціною.

0

У зв'язку із ситуацією у країні офіс нашої компанії перебрався з Донецька до Києва, а оскільки ми з чоловіком працюємо разом, теж вирішили сюди переїхати. Клініку «Хелсідент» знайшла випадково, наш офіс поруч знаходиться, так що ходити далеко не треба. Я сюди на чищення ходила, а чоловікові імплантували передній зуб на верхній щелепі. Ізраїльський імплантат прижився добре і швидко, тому вже за чотири місяці зуб був як рідний.

5

Довго наважувався на імплантацію, і вік уже не молодий, відвідав кілька клінік. Зупинився на «Хелсідент» і хірургу Вадимові Миколайовичу, у нього золоті руки. Величезне дякую за 10 нових титанових зубів)

5

Спасибі Денису Миколайовичу за, не побоюся цього слова, блискучу роботу! Дуже задоволена результатами.

4

Не стежила раніше за здоров'ям зубів, а тепер ходжу з трьома імплантатами. Процедура, звісно, не двохвилинна, але з естетичної та практичної точки зору я не пошкодувала, що пройшла все це. Посмішка красива, і жувати зручно, все як зі здоровими зубами.

0

Як на мене, краще один раз заплатити і потім десятками років насолоджуватися результатом, тому вирішив поставити саме цей імплантат, німецька якість, як-ніяк. Не знаю, звичайно, чи буде він триматися 25 років, але якщо доживу – обов'язково розповім :)

5

Дякую за надану увагу всій вашій команді, дуже рада, що випадково натрапила на ваш сайт. Відправила заявку через інтернет, передзвонили дуже швидко і час запропонували найзручніший.

5

Прекрасна клініка з найкращими стоматологами, у яких я коли-небудь лікувався (а вже я з моїми поганими зубами бачив багато чого). Все стерильно, акуратно і дуже професійно. І ціни просто радують – від торішніх практично не відрізняються!

Сторінки