Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Відгуки

5

Делала костную пластику и имплантацию. После пластики были отеки и синяки, но примерно через неделю все прошло. Теперь на месте отсутсвующего зуба красуется новая коронка. я довольна клиникой в целом и результатом лечения в частности.

4

Пред процедурой было страшновато после прочитанных отзывов про синус лифтинг и описания операции. В процессе боли не было, только напряг от знания, что у тебя в костях ковыряются. Осложнений никаких. Отек прошел через два дня, дискомфорт все еще есть, но жить можно.

5

Дуже хороша клініка з чудовим персоналом. Не думав, що знайду в Києві стоматологію такого високого рівня за доступною для мене вартістю обслуговування.

5

Сьогодні поставили всі коронки на імплантати, зуби просто не впізнати. КРАСА! Сподіваюся, до найближчого профілактичного огляду я сюди більше не потраплю. Благополуччя вам!

0

В этой клинике, ставят очень хорошие и качественные импланты. Сотрудник делал себе здесь остался очень доволен. На сегодняшний день цены довольно доступные, консультация бесплатная, персонал очень вежлив и внимателен. Лечат по страховке.

0

У сестры была проблема с передними зубами, пришлось удалять и ставить зубные импланты. В Healthy Dent так сделали, что не отличишь от родных, деньги не зря потратили. Хорошая работа.

5

Це справжня фантастика, імплантація зубів – це для мене справжнє відкриття. Два зуба замінили абсолютно без шкоди іншим – Ankylos дійсно преміум-система. Та й виглядає все дуже натурально. Звичайно, мерседес не буває дешевим, але порівняно з іншими клініками дуже навіть прийнятно за ціною.

5

Дякую велике за все вашій команді! Хоч привід і не дуже веселий, але було приємно ходити до вас на процедури. Ну а результат вище всіх очікувань - і вигідно, і якісно плюс німецьке виробництво імплантів одразу викликає довіру. 

0

У зв'язку із ситуацією у країні офіс нашої компанії перебрався з Донецька до Києва, а оскільки ми з чоловіком працюємо разом, теж вирішили сюди переїхати. Клініку «Хелсідент» знайшла випадково, наш офіс поруч знаходиться, так що ходити далеко не треба. Я сюди на чищення ходила, а чоловікові імплантували передній зуб на верхній щелепі. Ізраїльський імплантат прижився добре і швидко, тому вже за чотири місяці зуб був як рідний.

5

Довго наважувався на імплантацію, і вік уже не молодий, відвідав кілька клінік. Зупинився на «Хелсідент» і хірургу Вадимові Миколайовичу, у нього золоті руки. Величезне дякую за 10 нових титанових зубів)

Сторінки