Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Статті

Porcelain crown

Спроби поліпшити посмішку за допомогою протезування відбувалися ще у стародавні часи.

Після довгих метаморфоз у кінці XVIII століття з'явився перший керамічний протез.

Готова металокерамічна коронка

Лише одиницям вдається зберегти власні зуби до старості.

Застрахуватися від усього неможливо, але знайти рішення проблеми – реально.

Іммедіат-протез: тимчасове вирішення стоматологічних проблем

Не за один день Рим будувався. Так і якісне протезування відбувається поступово, і кожному етапу приділяється особлива увага.

Адгезивний мостовидний протез

Яким було життя, поки не винайшли адгезивні мостоподібні протези?

Достатньо складним. Стоматологам, доводилося депульпувати та обточувати два сусідніх зуби по обидві сторони від відсутнього, щоб зафіксувати міст.

З появою адгезивної конструкції все змінилося. Про нове інноваційне рішення проблеми сьогодні й розповімо.

Естетична стоматологія

Людство прагнуло прикрашати себе з незапам'ятних часів. Індіанці племені майя обточували зуби, щоб зробити їх коротшими. Народ пангве славиться традицією вибивати собі передній зуб, щоб підвищити влучність плювка.

Але більша частина людства все ж прагне до «голлівудської усмішки» – тренду, який зародився в п'ятдесятих роках минулого століття.

У XXI столітті існує безліч способів досягнення цієї мети. Один з найбільш дієвих – естетична стоматологія.

Акрилові протези

Акрилове протезування – це одна зі стоматологічних процедур, яка застосовується для часткової або повної реставрації зубів.

Композитні вініри і вкладки

Хочете отримати голлівудську посмішку?

Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.

Одними з таких способів отримати білосніжні зуби є композитні вініри і вкладки.

Що краще: металокераміка чи цирконій?

Посмішка – зброя серця. Хоч і кажуть, що зустрічають по одягу, гарну посмішку теж не можна недооцінювати.

Що робити, якщо скористатися цією «зброєю» не виходить, тому що зуб у видимій частині сильно пошкоджений? Стоматологи давно знайшли вихід – протезування. Нині найбільш популярними є зубні коронки з цирконію і металокераміки. Далі розповімо про переваги і недоліки цих видів протезів, а також у яких випадках їх використання є виправданим на 100%.

Класифікація знімних протезів

Іноді акули викликають заздрість. Цим хижакам природа подарувала кілька рядів зубів. А у людей втрата одного зуба – це катастрофа.

Безметалова кераміка у стоматології

Виправити серйозні дефекти зубів і повернути усмішці колишню привабливість зараз не проблема. Хочете, щоб нові зуби були схожими на природні – вибирайте металокерамічні коронки. Однак зовсім недавно з'явилися протези, які відрізнити від «рідних» зубів неможливо. Безметалова кераміка  у стоматології – для людей з найвищими естетичними запитами.

Завдяки своїм якостям кераміка – досконалий матеріал для  зубного протезування. Міцність коронок з оксидом цирконію не поступається металу, зараз виготовляють навіть керамічні мостоподібні протези. Здатність заломлювати промені світла – як у натуральної емалі. Строк служби перевищує 20 років – у 1,5–2 рази більше від металокераміки. Давайте разом розберемось, як з'являються такі диво-протези і які найпопулярніші.

Сторінки