Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Пн.-Пт.:
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.:
10:00 - 16:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Статті

Іригатор для ротової порожнини

У роті є ділянки, такі як пришийкові зони біля ясен і вузькі міжзубні проміжки, куди не може дотягнутися жодна щетина. Вони і потребують додаткової уваги. Іригатор для зубів – незамінний на цей випадок девайс.

Чим хороша електрична зубна щітка

У чому переваги електричної зубної щітки? Чи не шкідливе її використання? Яку обрати? Ми відповімо на всі ці питання і розповімо докладніше, як працюють електричні зубні щітки.

Фторування зубів

Процедура фторування – це ефективна профілактика зубного карієсу. Вона дуже корисна при дефіциті в організмі фтору – елементу, що відповідає за міцність зубів.

Magic Smile відбілювання

Фотовідбілювання – це комфортна і швидка процедура для всіх, хто бажає мати сяючу усмішку. Уявіть: ваші зуби стануть світліші на 8-13 тонів!

Гігієнічне чищення зубів: 5 причин записатися до стоматолога

Гігієнічне чищення ротової порожнини, на думку наших пацієнтів, – найприємніший привід для візиту до лікаря. Як і періодичні візити до перукаря, чищення зубів у Healthy Dent стало для багатьох наших пацієнтів обов'язковим плановим заходом. Що це за процедура, кому і в яких випадках рекомендуємо проходити професійне чищення зубів, розповімо у цій статті.

Естетична стоматологія

Людство прагнуло прикрашати себе з незапам'ятних часів. Індіанці племені майя обточували зуби, щоб зробити їх коротшими. Народ пангве славиться традицією вибивати собі передній зуб, щоб підвищити влучність плювка.

Але більша частина людства все ж прагне до «голлівудської усмішки» – тренду, який зародився в п'ятдесятих роках минулого століття.

У XXI столітті існує безліч способів досягнення цієї мети. Один з найбільш дієвих – естетична стоматологія.

Відбілювання зубів у києві

Британські вчені запевняють, що людина посміхається не менше 25 разів на день. Але якщо в гості несподівано з'явився зубний камінь разом з ниючим болем – тут уже не до посмішок.

Видалення зубного нальоту

Зубний наліт відрізняється особливою підступністю.

Якщо свідомо ігнорувати його появу, він повільно, але впевнено перетвориться на зубний камінь. Позбутися якого вже набагато складніше. А далі – привіт карієс.

Відбілювання системою Beyond

Результат відбілювання зубів системою Beyond, як правило, «тримається» до 1–2 років. Звісно, це залежить від того, як ретельно ви стежите за своєю посмішкою і якій їжі віддаєте перевагу.

Відбілювання зубів

Відбілити зубну емаль пробували ще у Середні віки. Правда, результат цих спроб був плачевним. Не випадково на полотнах епохи Відродження дам зображали із серйозними обличчями. Згадайте загадкову напівпосмішку Джоконди. Експерти клініки Healthy Dent упевнені: сучасні методи відбілювання зробили б Мону Лізу більш життєрадісною.

Сторінки