Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Статті

Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант - це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент - зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.

Що таке хірургічна стоматологія

«Стоматологія» – страшне слово. А разом із словом «хірургічна» – це дикий жах, здатний змусити панікувати дорослу людини. Проте насправді все не так страшно, як звучить.

Як проходить імплантація зубів

Нині відсутність одного або навіть декількох зубів – не вирок. Можна швидко і практично безболісно поставити імпланти, які ідеально замінять втрачені рідні зуби. Як відбувається імплантація зубів, розповімо у цій статті.

Хірургічні шаблони для імплантації: стоматологія в Києві

Зовсім недавно рішення про місце установки імплантату приймалося на підставі рентгенівських знімків і інтуїції хірурга. Найчастіше тип майбутнього імпланта визначався по місцю, відразу після надрізу.

Сьогодні ситуація докорінно змінилася: хірургічні шаблони для імплантації, виготовлені за технологією 3D, допомагають нашим ескулапам вживити імплантат з точністю до частки міліметра. А модель, місце і кут імплантації відомі заздалегідь, задовго до операції. Тепер стоматологію доцільно вважати однією з галузей IT-індустрії.

Протезування зубів на імплантатах: варіанти знімних протезів

При втраті значної кількості зубів, або навіть повної їх відсутності застосовують протезування зубів на імплантатах. Цей метод краще класичного мостового протезування, адже зуби, що залишилися не піддаються обточуванню. Крім того, протезування на імплантатах – відмінне рішення для випадків, коли потрібна імплантація декількох зубів, але її неможливо зробити через нестачу кісткової тканини.

Синус-ліфтинг верхньої щелепи

При плануванні імплантації наші фахівці часто стикаються з атрофією кісткової тканини у пацієнта. Загалом, це не біда – кісткова пластика у стоматології вирішує і не такі проблеми.

Однак імплантацію доведеться відкласти, тому що спершу буде потрібна операція синус-ліфтингу верхньої щелепи. Ми давно й успішно практикуємо цей ефективний метод збільшення обсягу кістки. А в деяких випадках поєднуємо обидві процедури – нарощування кісткової тканини щелепи та імплантацію.

Види імплантації зубів: красиво та ефективно

У випадках, коли рідний зуб не врятувати або протезування з якої-небудь причини є неможливим, застосовують процедуру імплантації. Які існують способи імплантації зубів, а головне, чим керується лікуючий фахівець, який формує стратегію відновлення зубного ряду?

Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.

Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.