Статті про стоматологію

Брекети і зуби мудрості

Брекети і зуби мудрості: що робити з вісімками перед установленням ортоконструкцій

Тимчасові коронки на імпланти

Тимчасова коронка використовується на етапі встановлення імпланта, коли постійну коронку на імплантат іще не виготовлено і не зафіксовано.

Апарат Френкеля

Минуло вже 70 років, а апарат Френкеля, названий на честь конструктора, залишається найбільш затребуваним пристосуванням для виправлення складних аномалій прикусу в дітей.

Twin Block

Молочні зуби в дитини змінилися постійними, але щось пішло не так: формується неправильний прикус. Це часта проблема в дітей у віці 10–15 років. Апарат Twin Block допоможе подовжити «відстаючу» нижню щелепу.

Капи для відбілювання зубів

Щоб зуби виблискували, як у голлівудських зірок, застосовують найрізноманітніші методи відбілювання: обробку емалі лазером, ультразвуком, фотовідбілювання, спеціальні пасти тощо.

Один із способів провести процедуру самостійно – відбілювання зубів капами.

Щілина між зубами

Щербинка между зубами не помешала американке Лорен Хаттон сделать карьеру модели и двадцать шесть раз появиться на обложке журнала Vogue. Однако пока одни обладатели щербинок широко улыбаются, другие стесняются открывать рот и ломают голову, как убрать щель между передними зубами.

Глосалгія

Язик пече так, ніби в роті стручок перцю чилі, але ви при цьому навіть молока не пили? Це не смакові галюцинації, так проявляється глосалгія.

Гіпоплазія емалі

30% випадків пошкодження емалі та інших тканин зуба викликане не карієсом, а гіпоплазією. Однак ця патологія є не менш небезпечною, адже без лікування призводить до порушень прикусу і втрати уражених зубів.

Мукозит і періімплантит

Найчастіша причина відторгнення імплантованого зуба – запалення ясен під коронкою імплантату: зустрічається в кожного десятого пацієнта. Періімплантит і мукозит – дві серйозні проблеми, які затьмарюють життя після імплантації імплантів.

Чутливість зубів

На вулиці холод такий, що аж зуби зводить? Можливо, причина не в погоді, а просто винні дуже чутливі зуби?

Сторінки