Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Статті

Як вирвати молочний зуб

Іти з малюком до стоматолога чи видаляти молочний зуб у домашніх умовах? З цією дилемою стикаються всі батьки. То як же краще зробити? Однозначної відповіді на це запитання немає. Звісно, як лікар я вам пораджу йти на прийом до дантиста, щоб він у стерильних умовах і без болю видалив зуб вашій дитині.

Лікування стоматиту Київ

Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів.

Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.

Як лікувати флюс правильно?

Із флюсом ви, ймовірно, знайомі ще з дитинства. Напухлі щока і пов'язка на одну сторону завжди сприймались однозначно – це, безсумнівно, флюс на яснах. А скибочка сала до хворого зуба – лікувальна панацея.

Ви дійсно так робили? Читайте статтю і дізнайтеся, що саме ви робили не так, і як боротися з флюсом по-справжньому.

Porcelain crown

Спроби поліпшити посмішку за допомогою протезування відбувалися ще у стародавні часи.

Після довгих метаморфоз у кінці XVIII століття з'явився перший керамічний протез.

Готова металокерамічна коронка

Лише одиницям вдається зберегти власні зуби до старості.

Застрахуватися від усього неможливо, але знайти рішення проблеми – реально.

Процедура рентгенування

Так уже склалося, що похід до стоматолога завжди і для всіх залишається неприємною процедурою. А для дітей – особливо. Страшні, незрозумілі апарати, люди в білому і звук працюючої бормашини – для малюка це кошмар наяву. Іноді у процесі лікування дитини, щоб побачити картину в цілому, призначається рентген зубів. І тут лякаються зовсім не діти, а їх батьки. Колишня слава рентгенографії, як і страх перед стоматологом, міцно закріпилися в їхній пам'яті. «Робити рентген – це небезпечно», – кажуть вони. Ми ж відповідаємо: «Зовсім ні». І зараз розповімо, чому.

Гігієнічне чищення зубів: 5 причин записатися до стоматолога

Гігієнічне чищення ротової порожнини, на думку наших пацієнтів, – найприємніший привід для візиту до лікаря. Як і періодичні візити до перукаря, чищення зубів у Healthy Dent стало для багатьох наших пацієнтів обов'язковим плановим заходом. Що це за процедура, кому і в яких випадках рекомендуємо проходити професійне чищення зубів, розповімо у цій статті.

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом

Треті моляри, вісімки, зуби мудрості – це одне і те саме. Вони ж – крайні зуби, які прорізуються пізніше за всі постійні зуби.

Іммедіат-протез: тимчасове вирішення стоматологічних проблем

Не за один день Рим будувався. Так і якісне протезування відбувається поступово, і кожному етапу приділяється особлива увага.

Адгезивний мостовидний протез

Яким було життя, поки не винайшли адгезивні мостоподібні протези?

Достатньо складним. Стоматологам, доводилося депульпувати та обточувати два сусідніх зуби по обидві сторони від відсутнього, щоб зафіксувати міст.

З появою адгезивної конструкції все змінилося. Про нове інноваційне рішення проблеми сьогодні й розповімо.

Сторінки