Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 0.01.2020

Статті

Озонування зубів

Як же зробити зуби стерильними і захистити їх від карієсу? Допоможе нова стоматологічна послуга – озонування.

Неприємний запах з рота

Люди будь-якого віку і статі, і продавець у супермаркеті, і голлівудська суперзірка стикаються, по суті, з одними і тими самими проблемами. Неприємний запах з рота – одна з таких неприємностей.

Іригатор для ротової порожнини

У роті є ділянки, такі як пришийкові зони біля ясен і вузькі міжзубні проміжки, куди не може дотягнутися жодна щетина. Вони і потребують додаткової уваги. Іригатор для зубів – незамінний на цей випадок девайс.

Чим хороша електрична зубна щітка

У чому переваги електричної зубної щітки? Чи не шкідливе її використання? Яку обрати? Ми відповімо на всі ці питання і розповімо докладніше, як працюють електричні зубні щітки.

Чи допомагає депофорез зберегти зуб?

Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.

Базальна імплантація – лікування в один етап

Базальна імплантація – це варіант відновлення зубного ряду за повної відсутності зубів і нестачі кісткової тканини в пацієнта.

как лечат клиновидный дефект зубов

У деяких пацієнтів у пришийковій частині зуба бувають відколи, ніби частину зуба біля ясен відкололи зубилом. Це – клиновидний дефект зубів.

Зубний протез метелик

Микропротез бабочка – это незаменимый помощник для протезирования временно отсутствующего зуба. Он крепится на кламмерах к соседним молярам и замещает потерянный зуб.

Бруксизм

Дослівно «бруксизм» перекладається з давньогрецької як «зубний скрегіт». Ви цей скрегіт можете і не почути: хвороба дає про себе знати в основному під час сну, коли людина не контролює свої м'язи. Найчастіше хворому про нічний скрегіт повідомляють близькі або стоматолог.

Фторування зубів

Процедура фторування – це ефективна профілактика зубного карієсу. Вона дуже корисна при дефіциті в організмі фтору – елементу, що відповідає за міцність зубів.

Сторінки