Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Статті

Краща зубна паста

«Який фільм кращий?» або «Яка кава смачніша?». Відповідь на ці питання проста – залежить від того, що людині більше до душі. А у випадку із зубною пастою – зважаючи на те, що їй підходить.

Зубний біль

Гострий зубний біль – це реакція організму на бактерії, які потрапили в під’ясневу зону, дісталися до нервового пучка або кореня.

Яку зубну щітку обрати?

Іригатори – це, простіше кажучи, професійні електричні зубні щітки з насадками, які допомагають чистити зуби більш ретельно, ніж робите ви, застосовуючи звичайну зубну щітку.

Як лікувати стоматит в дітей

У вашого малюка з'явилися виразки за нижньою губою? Не панікуйте, швидше за все, у нього стоматит.

Як вирвати молочний зуб

Іти з малюком до стоматолога чи видаляти молочний зуб у домашніх умовах? З цією дилемою стикаються всі батьки. То як же краще зробити? Однозначної відповіді на це запитання немає. Звісно, як лікар я вам пораджу йти на прийом до дантиста, щоб він у стерильних умовах і без болю видалив зуб вашій дитині.

Лікування стоматиту Київ

Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів.

Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.

Як лікувати флюс правильно?

Із флюсом ви, ймовірно, знайомі ще з дитинства. Напухлі щока і пов'язка на одну сторону завжди сприймались однозначно – це, безсумнівно, флюс на яснах. А скибочка сала до хворого зуба – лікувальна панацея.

Ви дійсно так робили? Читайте статтю і дізнайтеся, що саме ви робили не так, і як боротися з флюсом по-справжньому.

Porcelain crown

Спроби поліпшити посмішку за допомогою протезування відбувалися ще у стародавні часи.

Після довгих метаморфоз у кінці XVIII століття з'явився перший керамічний протез.

Готова металокерамічна коронка

Лише одиницям вдається зберегти власні зуби до старості.

Застрахуватися від усього неможливо, але знайти рішення проблеми – реально.

Процедура рентгенування

Так уже склалося, що похід до стоматолога завжди і для всіх залишається неприємною процедурою. А для дітей – особливо. Страшні, незрозумілі апарати, люди в білому і звук працюючої бормашини – для малюка це кошмар наяву. Іноді у процесі лікування дитини, щоб побачити картину в цілому, призначається рентген зубів. І тут лякаються зовсім не діти, а їх батьки. Колишня слава рентгенографії, як і страх перед стоматологом, міцно закріпилися в їхній пам'яті. «Робити рентген – це небезпечно», – кажуть вони. Ми ж відповідаємо: «Зовсім ні». І зараз розповімо, чому.

Сторінки